"Я що, дурень?": підозрюваний у педофілії батько заперечує зґвалтування доньок

"Я що, дурень?": підозрюваний у педофілії батько заперечує зґвалтування доньок

Поліція затримала чоловіка, якого підозрюють іще й у сутенерстві та поширенні порно.

Кіберполіція затримала 45-річного чоловіка, який виготовляв порно за участю своїх доньок 14 і 15 років. З його помешкання на Київщині вилучили не лише дитячу порнографію, але й вибухівку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На перший погляд звичайна сільська хата – насправді порностудія. "Вступає в статеві зносини з малолітніми дітьми і протиправний контент реалізовує через приховану мережу іноземцям", - пояснив заступник начальника Депаратменту кіберполіції Віталій Чубаєвський. Сигнал надійшов поліцейським від австралійських колег. Два місяці знадобилося, аби знайти автора відео і зібрати докази, тепер до нього прийшли з обшуками. В помешканні знайшли додаткові докази.

Відео Кіберполіція затримала чоловіка, якого звинувачують у поширенні дитячої порнографії

З його помешкання на Київщині вилучили не лише дитячу порнографію, але й вибухівку. Правоохоронці кажуть, підозрюваний ґвалтував не лише своїх дітей, але і їхню однокласницю.

Кіберполіція затримала чоловіка, якого звинувачують у поширенні дитячої порнографії

На стіні за спиною ймовірного ґвалтівника і порноділка сімейне фото: тато і маленькі дівчатка з бантиками. Чоловік стверджує, що нічого з підозр поліцейських не розуміє. "Я що, дурень? Я не ґвалтував їх", - каже він. Що ж робив з дітьми, не пояснює, зате охоче говорить про їхню подругу, яку нібито теж знімав у порно. "Подружка – в неї хлопці через два тижні, і навіть слідчий був", - переконує він. Однокласники кажуть, що діти батька боялися. "Маша колись розповідала, що він їх б’є, не сильно, але б’є. Колись вени різала", - каже одна із школярок. Хоч про побої чи будь-яке інше знущання у школі не підозрювали. "Діти як діти, навчаються, ходять до школи", - кажуть педагоги.

Тут вони вчаться після смерті матері зо три роки. У поліції кажуть, раніше діти жили у родичів, однак батько через суд добився опіки – і почав дітей ґвалтувати. За тисячу гривень дозволяв це й іншим, зокрема, кумові. "Дядя з Києва дуже часто до них приїздить, привозить їм подарунки, телефон їй недавно на день народження подарував", - каже однокласниця. Батька та його спільника затримали, їм загрожує до 12 років за ґратами. Дівчаток уже відправили на реабілітацію.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів