Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Я що, дурень?": підозрюваний у педофілії батько заперечує зґвалтування доньок

Поліція затримала чоловіка, якого підозрюють іще й у сутенерстві та поширенні порно.

Кіберполіція затримала 45-річного чоловіка, який виготовляв порно за участю своїх доньок 14 і 15 років. З його помешкання на Київщині вилучили не лише дитячу порнографію, але й вибухівку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На перший погляд звичайна сільська хата – насправді порностудія. "Вступає в статеві зносини з малолітніми дітьми і протиправний контент реалізовує через приховану мережу іноземцям", - пояснив заступник начальника Депаратменту кіберполіції Віталій Чубаєвський. Сигнал надійшов поліцейським від австралійських колег. Два місяці знадобилося, аби знайти автора відео і зібрати докази, тепер до нього прийшли з обшуками. В помешканні знайшли додаткові докази.

ВідеоКіберполіція затримала чоловіка, якого звинувачують у поширенні дитячої порнографії

З його помешкання на Київщині вилучили не лише дитячу порнографію, але й вибухівку. Правоохоронці кажуть, підозрюваний ґвалтував не лише своїх дітей, але і їхню однокласницю.

Кіберполіція затримала чоловіка, якого звинувачують у поширенні дитячої порнографії

На стіні за спиною ймовірного ґвалтівника і порноділка сімейне фото: тато і маленькі дівчатка з бантиками. Чоловік стверджує, що нічого з підозр поліцейських не розуміє. "Я що, дурень? Я не ґвалтував їх", - каже він. Що ж робив з дітьми, не пояснює, зате охоче говорить про їхню подругу, яку нібито теж знімав у порно. "Подружка – в неї хлопці через два тижні, і навіть слідчий був", - переконує він. Однокласники кажуть, що діти батька боялися. "Маша колись розповідала, що він їх б’є, не сильно, але б’є. Колись вени різала", - каже одна із школярок. Хоч про побої чи будь-яке інше знущання у школі не підозрювали. "Діти як діти, навчаються, ходять до школи", - кажуть педагоги.

Тут вони вчаться після смерті матері зо три роки. У поліції кажуть, раніше діти жили у родичів, однак батько через суд добився опіки – і почав дітей ґвалтувати. За тисячу гривень дозволяв це й іншим, зокрема, кумові. "Дядя з Києва дуже часто до них приїздить, привозить їм подарунки, телефон їй недавно на день народження подарував", - каже однокласниця. Батька та його спільника затримали, їм загрожує до 12 років за ґратами. Дівчаток уже відправили на реабілітацію.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Залиште свій коментар

Вибір редакції