Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я сподіваюсь, це остання невдача сьогодні: Гончарук ледь не гепнувся на сцену під час презентації "Дії"

На презентації був президент України Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук на презентації мобільного застосунку "Дія" перед виходом на сцену послизнувся на сходах і ледь не впав.

"Я сподіваюсь, це остання невдача наша за сьогоднішній день. Доброго ранку, друзі", - почав свій виступ Гончарук, коментуючи невдалий вихід на сцену.

Нагадаємо, відповідна презентація застосунку відбулася у КВЦ "Парковий" 6 лютого. Участь у презентації, окрім Гончарука, взяли президент України Володимир Зеленський та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Куратором цього проєкту був міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, однак на презентації його не було через хворобу. 

Наразі застосунок уже можна завантажити із Play Market для користувачів операційної системи Android. В App Store для власників техніки Apple додаток доступний лише за посиланням.

Нагадаємо, у тестовому режимі застосунок запрацював 16 грудня. Першим кроком були електронні права та технічний паспорт.

Також вперше в Україні стартує національна кампанія з цифрової грамотності – під час неї планують навчити 6 млн українців. Навчання буде відбуватися на платформі "Цифрова освіта". На ній пропонується новий формат навчання – освітні серіали. Як зазначається, наразі їх три: базовий із цифрової грамотності, для вчителів і для батьків "Безпека дітей в інтернеті".

Відео Всі документи у смартфоні: як працюватиме додаток “Дія”

Ще рік тому це могло здатися фантастикою, а сьогодні – вже реальність. Посвідчення водія та техпаспорт на авто відсьогодні в смартфоні. 30 січня офіційно запрацює додаток “Дія”. Його достатньо просто завантажити собі на телефон. Тестували додаток кілька місяців, аби зробити зручним і безпечним. А вже в лютому в смартфоні буде ID-картка громадянина України та інші документи. Про нову еру державних послуг, за якими вже не доведеться бігати по інстанціях і годинами стояти в черзі – у сюжеті "Сніданку".  

Всі документи у смартфоні: як працюватиме додаток “Дія”

Залиште свій коментар

Вибір редакції