"Я вам тут зараз купу лайна навалю!": у "Борисполі" боржник з аліментів улаштував істерику

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пасажиру не дозволили вилетіти з України за кордон.

Несумлінного батька не випустили за кордон, а він лаявся, плювався і поривався битися. В аеропорту "Бориспіль" прикордонникам довелося затримати "аліментника", який з молодою жінкою планував сісти на літак до Дубая, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Прикордонники не пропустили пару, бо суд заборонив цьому чоловікові залишати межі країни до погашення заборгованості із аліментів. Обурений мандрівник вимагав відшкодування дорогих квитків, погрожував прикордонникам, кидався речами.

Відео Лаявся, плювався і кидався речами: у аеропорту Борисполя затримали чоловіка, що заборгував аліменти

Він з молодою жінкою планував сісти на літак до Дубая. Прикордонники не пропустили пару, бо суд заборонив цьому чоловікові залишати межі країни до погашення заборгованості із аліментів. Обурений подорожувальник вимагав відшкодування дорогих квитків, погрожував прикордонникам, кидався речами.  

Лаявся, плювався і кидався речами: у аеропорту Борисполя затримали чоловіка, що заборгував аліменти

"Я вам тут зараз купу лайна навалю! Щоби ви тут усі здохли", - кричав чоловік. Але все ж замість сонячних Арабських Еміратів поїхав до поліцейського відділка.

Прикордонники принагідно повідомили, що в їхніх базах перебуває 120 тисяч таких самих аліментників, і шансів виїхати за межі країни у них теж немає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції