"Я вижив". Сенцов написав листа про свій стан після завершення голодування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українцю припинили ставити крапельниці.

Український режисер і політв'язень Олег Сенцов написав листа з російської колонії, в якому повідомив, що після припинення тривалого голодування почувається краще.

Про це написав у Facebook правозахисник Микола Щур.

"Сам я почуваюся краще, ніж місяць тому, набагато. Аналізи, звичайно, ще не хороші, але вже і не погані, як раніше. Ставити крапельниці теж в кінці минулого тижня припинили, нарешті. Тепер здебільшого дієта, спостереження і так, таблетки... Так що не турбуйтеся там особливо - я вижив", - наводить текст листа Сенцова правозахисник.

За його словами, лист датований 29 жовтня.

Только что пришло письмо от Олега, которое сильно порадовало. "Сам я чувствую себя лучше, чем месяц назад, намного....

Опубликовано Nikolay Shchur Четверг, 1 ноября 2018 г.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Він голодував 145 днів. 5 жовтня Сенцов повідомив, що припиняє голодування. За словами адвоката політв’язня, він не мав виходу, адже в російській лікарні йому погрожували почати примусове годування та "зробити з нього овоч".

Європейський парламент 25 жовтня нагородив Сенцова престижною премією Сахарова "За свободу думки". Він став першим українцем, який отримав цю премію, що вручається від 1988 року за "винятковий внесок у боротьбу за права людини на всій земній кулі".

ВідеоОлег Сенцов став першим українцем, який отримав премію Сахарова

Перший в історії українець із премією Сахарова. Олегу Сенцову Європарламент присудив почесну нагороду - за захист прав людини, розвиток демократії та повагу до закону. Сам політв'язень Кремля про це ще не знає, каже його адвокат Дмитро Дінзе. 

Олег Сенцов став першим українцем, який отримав премію Сахарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції