"Я єдина розповіла про булінг, але на це "забили": у передсмертній записці школярка звинуватила у цькуванні вчителів школи Запоріжжя

"Я єдина розповіла про булінг, але на це "забили": у передсмертній записці школярка звинуватила у цькуванні вчителів школи Запоріжжя

Фото: Pexels

Дівчина розповіла про складнощі, які переживала у школі.

У Запоріжжі на початку квітня повісилася дівчина-підліток. Вона залишила передсмертну записку, у якій розповіла про цькування з боку вчителів та однолітків.

Про це повідомляє "Актуально".

Зазначається, що дівчина навчалася у гімназії №47 Запоріжжя. У записці школярка розповіла про двох вчительок, які систематично ображали учнів класу, де вона навчалася.

"Для мене вже все скінчено, але сподіваюся, що А.Б. покарають за постійні образи нашого класу, Л.В. через яку у мене 2 рази була істерика. Та й, в принципі, хочу щоб директори уважно придивлялися до тих, кого беруть на роботу. Мені все одно, бо мене вже більше немає. У***, які зламали мене і зруйнували моє життя", - написала дівчина.

Зі слів школярки, єдиною, хто в класі до неї ставився добре, була однокласниця М*. У передсмертній записці дівчина подякувала їй за це і сказала, що стане для неї янголом, який буде її охороняти з того світу.

Також дівчина зазначила, що вже кілька разів намагалася звести рахунки з життям, але їй це не вдавалося. Цього разу вона сподівалася, що ніхто їй не завадить і не врятує.

Також школярка розповіла, що постійно потерпала від булінгу з боку однокласників, терпіла образи та приниження.

"Одне хочу розповісти про школу. Всі ці опитування стосовно булінгу х*** повна. Я єдина зазначила, що мене булили, але увесь клас перевів це на жарт і на це забили, хоча вони й не знали, що це я написала. Але яка уже різниця?", - такими були останні слова дівчини.

У пресслужбі Нацполіції Запорізької області наразі перевіряють факти, викладені у передсмертній записці дівчини.

"Інформація, викладена у записці буде перевірена в рамках кримінального провадження, яке наразі перекваліфіковано зі ст. 115 КК з додатковою кваліфікацією "Самогубства" на ст. 120 "Доведення до самогубства" Кримінального кодексу України. На теперішній час досудове розслідування триває", - повідомили у пресслужбі Нацполіції області.

Нагадаємо, що у престижній гімназії Запоріжжя 5-класники знущалися з 1-класника.

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Цькування в Україні: чи допомагає закон проти булінгу

Цькування в Україні: чи допомагає закон проти булінгу

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація