Яценюк: на День Незалежності влада готувала "львівський сценарій"

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк заявив, що влада готувала на День Незалежності "у Києві те саме, що було на 9 травня у Львові".

Голова "Фронту змін" Арсеній Яценюк заявив, що 24 серпня влада у Києві готувала сценарій, схожий на події 9 травня у Львові.

"За нашими даними, загалом нашою акцією займалося близько 10 тисяч, увага, не міліціонерів, це були внутрішні війська. Пригадуєте, ті, які лопатками в радянські часи розганяли мирні демонстрації в Прибалтиці. Завдання влади було сьогодні тільки одне: влаштувати в Києві саме те, що було на 9 травня у Львові", - наголосив Яценюк.

За його словами, "завдання було показати, що ця опозиція не цінує людей, що це дикі люди, які кидають фактично людей на те, щоб їх били, що ми здатні переломити будь-кого і що така опозиція повинна бути заборонена".

Яценюк розповів, що в планах влади було застати опозицію зненацька.

"В кінці вулиці Володимирської була заготована пастка. Вся міліція, всі спеціальні підрозділи, і всі внутрішні війська були сховані по один і по другий бік, тобто ми були повинні прорвати ще один кордон охорони і там би нас всіх взяли", - уточнив політик.

Нагадаємо, 24 серпня, під час святкування Дня Незалежності, мітинг опозиції вирушив на вулицю Банкову до Адміністрації президента, шлях їм перекрили правоохоронці. Відбулася сутичка. Представники "Батьківщини" повідомляли, що міліція застосувала сльозогінний газ, натомість столичні правоохоронці спростували цю інформацію.

Читайте також:

Прихильники опозиції в Києві покусали та побили 6 міліціонерів

У Києві прихильники опозиції пішли з Майдану

Київська міліція заявила, що не використовувала сльозогінний газ

У центрі Києва опозиція побилася з "Беркутом", прориваючись на Банкову

ВідеоВ центрі Києва посилені заходи безпеки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: