Яценюк назвав "точку відліку" змін в Україні

Лідер "Фронту змін" прогнозує можливість змін в Україні з виборами в 2012 році. Він допускає, що до влади може прийти опозиція.

Лише після виборчої компанії до парламенту в 2012 році можуть відбутися реальні зміни в Україні. Таку думку висловив лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк.

При цьому Яценюк вважає, що "будь-яка опозиція, раніше чи пізніше, якщо вона правильно працює, вона стає владою". "У принципі, для мене є кілька ... тих змінних, які вплинуть на долю країни. Місцеві вибори - це перший крок. А другий, найважливіший - це парламентська кампанія 2012 року. Я думаю, що після цієї кампанії в країні буде зовсім інша коаліція, в країні буде більш професійна влада, в країні буде інший курс, і в країні тоді настануть реальні зміни. До 2012 року я не очікую ніяких змін", - підкреслив політик.

Крім того, Яценюк назвав необхідні умови об'єднання опозиції. "Опозиція може об'єднатися тоді, коли, по-перше, буде виборча кампанія, і, по-друге, тоді, коли вона пройде до парламенту і об'єднається не навколо бажання просто повернутися до влади, а вона об'єднається навколо бажання змінити країну якісно іншим шляхом. І зробити це краще, ніж нинішня влада", - підсумував лідер "Фронту змін".

Читайте також:

Яценюк не хоче об'єднуватися з Тимошенко і Тягнибоком

Яценюк запропонував скасувати губернаторів

Яценюк розповів, що ховається за заявами про об'єднання "Газпрому" та "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: