Яценюк не хоче об'єднуватися з Тимошенко і Тягнибоком

Яценюк не виключає об'єднання сил перед парламентською чи будь-якою іншою виборчою кампанією, проте хоче розвіяти міф про об'єднання з Тимошенко та Тягнибоком.

Окремі опозиційні сили можуть об'єднатися перед виборчою кампанією. Про це заявив лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк в ефірі одного з українських телеканалів.

"Я не виключаю, що перед парламентською кампанією або перед будь-якою іншою кампанією з виборів, піде процес об'єднання. Але не всіх опозицій відразу, а окремих опозиційних сил", - зазначив він.

У той же час Яценюк заявив: "Я хочу розвіяти міф про те, що опозиція повинна бути об'єднана. Як я можу об'єднатися з Тимошенко і Тягнибоком?".

"Коаліція в цьому форматі трьох-чотирьох-п'ятьох розвалитися в секунду", - додав політик.

За його словами, "опозиція може об'єднатися тоді, коли вона розрізнено прийде до влади".

"У випадку, якщо пройдуть парламентські вибори і опозиційні сили знайдуть в собі можливість об'єднатися не для повалення влади, а для реалізації якихось ідей у країні, тоді може бути створена коаліція", - заявив Яценюк.

Він також зазначив: "Треба зізнатися, що в сьогоднішніх реаліях навіть Тимошенко, у якої 150 депутатів, нічого не може зробити".

"Поки люди не усвідомлять і не відчують небезпеку особисто для себе, жодна опозиція ніколи не доведе доцільність свого існування", - сказав політик.

Нагадаємо, опозиція ніяк не може об`єднатися після перемоги Януковича на виборах президента. На роль лідера опозиції претендують кілька осіб, серед них Юлія Тимошенко і Арсеній Яценюк.

Читайте також:

Яценюк запропонував скасувати губернаторів

Опозиція збирається об'єднатися 22 травня

Яценюк розповів, що ховається за заявами про об'єднання "Газпрому" та "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: