Яценюк пропонує людям самим обирати, коли йти на пенсію

Арсеній Яценюк запропонував свій варіант пенсійної реформи, суть якої полягає в тому, що людина має сама обирати, коли їй виходити на пенсію, а не щоб її змушувала держава.

Яценюк
epochtimes.com.ua
У Яценюка своє бачення пенсійної реформи
Лідер партії "Фронт змін", народний депутат від НУНС Арсеній Яценюк бачить вирішення проблеми пенсійного забезпечення в запровадженні механізму стимулювання громадян з тим, щоб вони самі приймали рішення, коли виходити на пенсію.

"Наприклад, людина виходить на пенсію в 60 років. І отримує пенсійні виплати у тому розмірі, який передбачений чинним законом. Але людині пропонують вийти на пенсію у віці 60 років і 6 місяців, і тоді вона отримає пенсію на 10% або 15% вище . Але це має бути рішення самої людини, влада не має права її змушувати", - наголосив Яценюк.

Він підкреслив, що подібним чином були проведені пенсійні реформи в Німеччині та Нідерландах. "У них це вийшло", - зазначив політик.

Найважливішим у вирішенні питання пенсійного забезпечення Яценюк назвав вирішення проблеми безробіття. "Без цього неможливо вирішити пенсійне питання. Звідки беруться гроші в Пенсійному фонді? Від працюючих громадян. Сьогодні у нас на десять працюючих припадає дев'ять пенсіонерів. Через десять років у нас буде з точністю до навпаки: ті, хто на пенсії, будуть превалювати", - підкреслив він.

Нагадаємо, що Україна взяла на себе зобов'язання перед МВФ до кінця 2010 року почати поступове підвищення пенсійного віку для жінок.

Читайте також:

Пенсійна реформа досі не готова

За два роки пенсії українцям нараховуватимуть по-іншому

Українців змусять працювати на 10 років більше

Кабмін готується підвищити пенсійний вік

ООН наполягає на підвищенні пенсійного віку в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: