Яценюк: щоб скопіювати Росію, треба мати газ, нафту, Путіна і російський народ

Яценюк наголосив, що влада Януковича хворіє копіюванням Росії, але для цього їй не вистачає Путіна, газу, нафти та російського народу.

Чинній владі не потрібна Конституція, а потрібні газ, нафта, Путін і російський народ. Таку впевненість висловив в ефірі одного з українських телеканалів лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк.

"Навіщо їм Конституція, вони її, що, виконують? Вони як коаліцію зробили - з мертвих душ, вони як голосують – як скажуть згори. Я розумію, що зміниться для Януковича, - йому треба другий термін. Але треба ще перший досидіти. Але що в житті конкретної людини зміниться?" - запитав політик.

"Для президента Януковича зміни до Конституції можуть стати Сталінградом, і не з боку Сталінграду. 300 голосів буде важко зібрати..." - додав депутат.

"У них складається враження, що вони контролюють все, і це правда. Вони хворіють певною хворобою копіювання Сходу. Але, аби скопіювати Росію, треба мати: газ, нафту, Путіна і росйський народ, коли всього цього немає, неможливо перенести цю модель до нас. Консервація влади змінами до Конституції їм не вдасться. Тут ніколи не мали царя, і ніколи його не буде", - Яценюк.

За його словами, при цьому у нас зараз немає навіть парламенту. "У нас, що, є парламент? Януковичу треба одну кнопку провести в кабінет, де він натисне, і буде, як йому треба голоси – 270 так 270, 300 так 300. Оце питання і обговорюється – як ми будемо далі жити Але я запевняю – буде об'єднання фронту проти Партії регіонів, але після місцевих виборів..." - додав депутат.

Читайте також:

Березовський назвав Мєдвєдєва "повним нулем"

Блогери: Путін віддав дружину до монастиря

Янукович сподівається торгувати з Росією, як до кризи

Андруховичу й Забужко запропонували написати Конституцію

КС розпочав розгляд конституційної реформи

Чорновіл: повернення до Конституції 1996 року не відбудеться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: