Яценюк вважає, що вступ до Митного союзу позбавить Україну незалежності

За словами лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка, президент Янукович відчув небезпеку вступу України до Митного союзу.

Вступ до Митного союзу є фактичним позбавленням України незалежності. Таку думку озвучив лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк в ефірі одного із українських телеканалів, коментуючи переговори між керівництвом України і прем'єром Росії Володимиром Путіним щодо входження України до Митного союзу.

"Я думаю, що тут зараз спрацювали і радники президента, і самостійно президент Янукович зрозумів небезпеку", - заявив політик.

Яценюк наголосив, що в разі приєднання України до Митного союзу "треба ліквідувати Кабінет міністрів України, ліквідувати всіх чиновників і посаду президента України".

"Це буде просто управляючий республікою Україна на території великого цього надутворення", - заявив лідер "Фронту змін".

Нагадаємо, у вівторок, 12 квітня, в Києві відбулися переговори Володимира Путіна з керівництвом української держави з найбільш актуальних питань двостороннього співробітництва, у тому числі в таких важливих галузях, як енергетика, торгово-економічні зв'язки, транспорт, реалізація спільних програм в галузі авіаційної промисловості.

Очікувалося, що на зустрічі Путіна з Януковичем буде порушено тему можливого приєднання України до Митного союзу і формуванню Єдиного економічного простору Росії, Білорусі та Казахстану.

Однак, згідно з інформацією джерела, ознайомленого з ходом закритої частини їхніх переговорів, Путіну не вдалося отримати прямої згоди від президента Віктора Януковича на вступ України до Митного союзу.

Читайте також:

Путіну не вдалося заманити Януковича у Митний союз

Експерт: Путін не зможе протягти "Чорноморський флот №2"

Росія пообіцяла Україні 100 млрд доларів за вступ до Митного союзу

Україна підготує "адекватну відповідь" на ультиматум Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: