Яценюк запропонував скасувати губернаторів

Яценюк вважає, що інститут губернаторів треба ліквідувати як застарілий, а кількість депутатів - скоротити.

Лідер політичної партії "Фронт Змін" Арсеній Яценюк вважає інститут губернаторів пережитком минулого, який треба ліквідувати.

"За Союзу були обкоми компартії. Прибрали таблички "обкоми партії" та повісили "облдержадміністрація" - сказав він в ефірі "Шустер Live".

Політик вважає набагато ефективнішим, щоб обрані громадою депутати місцевих рад формували виконавчий комітет. "Нехай вони для себе визначать керівника. Цей керівник буде отримувати кошти, витрачати і звітувати перед громадянами", - пояснив Яценюк.

Президент, на його думку, має призначати виключно "префекта" у кожній області. "Це людина, яка контролює дотримання законодавства, прав і свобод людей. А не робити із мерів міст і керівників облрад рабів адміністрації президента", - підсумував політик.

Також Яцеюнюк вважає за необхідне скоротити депутатський корпус в радах усіх рівнів.

"В Україні 223 тисячі депутатів. Це по 1 депутату на 200 українців. У Франції - по 1 депутату на 800 французів, у Польщі - на 400 поляків, навіть в Росії по 1 депутату на 300 громадян. Чому почали збільшувати кількість місць в обласних, районних та міських радах? Місця продаються за гроші. Це бізнес – зокрема і в місцевому самоврядуванні", - зазначив він.

Політик сказав, що в деяких районах і містах взагалі ліквідувати районні ради.

Читайте також:

Нардепи розрахувалися за дебош у Раді

У київській владі відбулися масові скорочення

Одеський губернатор наробив помилок у шкільному записі

Янукович призначив п'ятьох губернаторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: