"Ядерне містечко". Компанії Войцеховського досі продають примарні квартири біля реактора

У столиці все ще "розводять" людей на буцімто дешеве житло.

Поки ведеться слідство над сумнозвісним київським забудовником Анатолієм Войцеховським, його компанії продовжують продавати примарні квартири.  

Про це йдеться в сюжеті передачі "Гроші".

Зокрема, на території Національної академії наук, впритул до лабораторії із ядерним реактором, збираються звести "Олімпійське містечко". Тут пропонують квартири за смішною ціною - вартість квадратного метра стартує від 12, 800 грн, помешкання з видом на Дніпро - дорожчі.

Також обіцяють тенісні корти, басейни та цілодобовий відеонагляд. Запевняють, що в першу секцію нібито вже "інвестували чемпіони". Але є одна умова - гроші потрібно заплатити всі й одразу, і звичайно ж довно не думати, тому що квартири розбирають, немов гарячі пиріжки. Компанія називається СВ ЛТД.

Водночас, зауважують журналісти, продавці наче забули про те, що працюють на скандального Войцеховського. Кажуть, що це перша забудова їхньої компанії і переконують, що будинок точно завершать: у планах - вісім секцій.

На прохання показати документи, надають декларацію про початок будівництва, яка датована березнем 2016 року, однак саме будівництво насправді було розпочате раніше. Продавці уточнюють: попередня декларація була скасована через суд щодо території парку, яку вимагають повернути. 

Насправді, заявляють журналісти, суди з ЖК "Олімпійське містечко" тривають зовсім не через парк, а через те що в притул до комплексу розташований ядерний реактор: будівництво на цій території заборонено взагалі. Недаремно в народі цей комплекс прозвали "Ядерним містечком".

ВідеоПіраміда Войцеховского: кияни придбали майже 20 тисяч неіснуючих квартир

Нагадаємо, ГПУ повідомила про підозру Войцеховському 15 липня. Забудовника звинувачують в ухилянні від сплати податків на суму 12,5 млн грн, створенні організованої злочинної групи та інших злочинах. ГПУ об'єднала всі 46 виробництв проти Войцеховського з 2012 року в одну.

Через будівельну аферу Войцеховського 10 тисяч українців можуть залишитися без квартир і грошей — це вшестеро більше, ніж інвесторів піраміди "Еліта-центр".

За Войцеховського було сплачено заставу в 14 млн грн, 27 липня він вийшов на свободу.

Як заявила речник генпрокурора України Лариса Сарган, Войцеховський перебуває в межах України та співпрацює за слідством.

Залиште свій коментар

Наступна публікація