Ядерну безпеку довірили МНС

Уряд передав Чорнобильський центр із проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології до сфери управління МНС.

Чорнобильська АЕС
УНІАН
В уряді сподіваються, що нове рішення підвищить ефективність і оперативність роботи Чорнобильського центру.
Урядовий комітет з питань розвитку галузей економіки підтримав проект постанови Кабінету міністрів “Про передачу Чорнобильського центру з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології до сфери управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи”.

Як повідомили УНІАН в прес-службі віце-прем’єр-міністра, голови комітету Андрія Клюєва, відповідне рішення було ухвалено на засіданні комітету 29 жовтня.

Ухвалення постанови, йдеться у повідомленні прес-служби, підвищить ефективність та оперативність виконання Центром покладених на нього завдань, забезпечить його конструктивну взаємодію з Міністерством з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

На сьогодні Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, який створено відповідно до Указу президента від 2006 року, підвідомчий Кабінету міністрів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: