Яйцем у Януковича кинув Кучма?

Тарас Чорновіл вважає, що екс-президент України організував неприємний для Януковича інцидент у 2004 році.

Тарас Чоновіл
УНІАН
Тарас Чорновіл знає, хто кинув яйцем у лідера його партії.
Інцидент з яйцем, яке кинули у Віктора Януковича в Івано-Франківську в 2004 році, готувався не місцевою "Порою" і не партією "Наша Україна". Вони зіграли лише незначну роль в цьому.

Про це в інтерв'ю Західній інформаційній корпорації заявив представник Партії регіонів Тарас Чорновіл.

На його переокнання, головну головну роль відіграла адміністрація тодішнього глави держави Леоніда Кучми – саме ця структура й підготувала інцидент. Більше того, спеціально під цю провокацію підготовили маршрут Януковича по Івано-Франківщині. 

Чорновіл наголосив, що він прибув до Івано-Франківської області за кілька днів до інциденту. Тоді місцевий передвиборчий штаб кандидата в президенти України Віктора Януковича попросив Чорновола дізнатись, чи не готуються якісь провокації.

"Я глянув свіжим оком, чим там пахне, і мене здивував губернатор, який просто заднім ходом покинув приміщення адміністрації спеціально, щоб я не міг побачити маршруту Януковича Івано-Франківщиною. Коли це сталося, я говорив, що треба придивитися до цього губернатора", – зазначив кандидат в народні депутати.

На запитання, чому прем’єр-міністр з 2004 року не приїжджав в Івано-Франківську область, Тарас Чорновіл відповів: "Я б не прив’язував відсутність візитів на Івано-Франківщину до тієї провокації 2004 року. Прем’єр не приїжджає, бо усе, що стосується Івано-Франківської області, вирішується під час його візитів до Львова або обговорюється у Києві. Крім того, керівництво Івано-Франківської області достатньо слабке, не має змоги забезпечити цілісну серйозну програму перебування прем’єр-міністра", – зауважив Чорновіл.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: