Як Батумі у Грузії: Саакашвілі вважає, що легалізація грального бізнесу може принести Україні 230 мільйонів доларів за перший рік

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він провів зустріч із нардепами зі "Слуги народу".

Голова виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі підтримав легалізацію грального бізнесу в Україні і заявив, що він може принести Україні 230 мільйонів доларів за перший рік.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"У свій час гральний бізнес дозволив збудувати цілі всесвітньовідомі міста, такі як Лас-Вегас у Сполучених Штатах чи то Батумі у Грузії. Ми можемо виділити певні депресивні регіони чи місцевості та перетворити їх у буквальному сенсі на Клондайк. За нашими попередніми підрахунками впровадивши єдину фіксовану ліцензію як на онлайн, так і на фізичні казино, вже у перший рік бюджет може отримати понад 230 мільйонів доларів прибутку. Це цілком реально та досить просто реалізувати", - заявив Саакашвілі.

За його словами, під час цього процесу непотрібно створювати різні корупційні годівниці, а саме – непотрібні комісії або регулятори. Він підкреслив, що головною запорукою успішних реформ є максимальна прозорість та простота.

Нагадаємо, Верховна Рада у четвер, 16 січня, проголосувала в першому читанні за легалізацію грального бізнесу. За ухвалення відповідного законопроєкту у першому читанні та за основу проголосували 260 народних депутатів. Невдовзі усі заклади працюватимуть лише за ліцензіями, які видаватиме спеціальна комісія.

Відео Андрій Мотовиловець: чому парламент проголосував за легалізацію грального бізнесу

Знову в грі: парламент ухвалив законопроект про повернення азартних ігор. За це проголосували 260 нардепів, хоча для 108-ми ця ідея до душі не припала. Але, що означатиме узаконення грального бізнесу для України? Нардеп Андрій Мотовиловець усе пояснив.  

Андрій Мотовиловець: чому парламент проголосував за легалізацію грального бізнесу

Залиште свій коментар

Вибір редакції