Як будуть відзначати річницю Революції Гідності: уряд затвердив план заходів

Відповідний проект розпорядження був схвалений на засіданні Кабінету Міністрів України 18 листопада.  

Згідно затвердженого плану, 21 листопада у Києві та інших населених пунктах України відбудуться меморіальні, урочисті та культурно-мистецькі заходи за участі представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, учасників антитерористичної операції на Сході України, представників громадських об'єднань, волонтерських рухів, молоді та духовенства.

Про це повідомляє Міністерство культури України.

У цей день відбудеться покладання квітів до пам'ятників та пам'ятних знаків Героям Небесної Сотні, полеглих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

У Києві на місцях, де відбувалися основні революційні події 2013-2014років, буде встановлено систему інформаційно-навігаційних стендів "Місцями Революції Гідності".

Закордонні дипломатичні установи України проведуть пам'ятні заходи із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, зокрема за участю представників української громадськості за кордоном.

Нагадаємо, цього року у ранковому параді на честь ювілею української Незалежності взяли участь більше 3500 військових і понад 200 одиниць потужної техніки ЗСУ. Марш було визнано наймасштабнішим в історії держави. Такого дійства держава досі не бачила.

Міністр оборони об'їхав учасників параду та привітав їх зі святом. Усі військові були в новій формі, мали нову зброю та їхали на новій техніці.

Бійці АТО не приховували захоплення – у 2014 році їм доводилося воювати в шортах і з поламаними автоматами: "Душа радіє! Така техніка! Ми б там зразу порядок навели".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: