Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як і всі: у рідному селі розповіли про дитинство горе-матері, яка заморила малюків голодом у Києві

Як і всі: у рідному селі розповіли про дитинство горе-матері, яка заморила малюків голодом у Києві

Люди шоковані новинами зі столиці.

Сусіди та вчителі горе-матері, яка заморила голодом на смерть свого 1-річного сина та довела 2-річну доньку до реанімації, намагаються знайти пояснення поведінці 20-річної Владислави. У рідному селі Іванівка на Миколаївщині її добре пам'ятають, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Владислава Трохимчук, у дівоцтві Слюсаренко, жила в селі ще п'ять років тому. Вона була молодшою з-поміж чотирьох дітей, яких виховувала одна мама. Ця жінка виїхала на заробітки до Москви кілька років тому, а діти роз'їхались, хто куди. Будинок стоїть покинутий, паркан довкола нього розвалений.

Відео Голосіївський суд виніс вирок матері, дитина якої вмерла від голоду

Про вчинок 20-річної Владислави селяни дізналися з новин. Сусідка Ольга розповідає, колись дівчина дружила з її донькою. Пізніше бачила її вже дорослою із дітьми, і тоді вона здавалася турботливою мамою. "Дівчина як дівчина. Вона не гуляща, не п'є, не курить. Все, що я знаю", - каже пані Ольга. Селяни загалом називають Владу цілком звичайною дитиною зі звичайної родини – тому так і приголомшені почутим. Односельці намагаються її зрозуміти та виправдати: мовляв, може, вона ще не відійшла від пологів, і тому "забула" про інших дітей на такий тривалий час.

Класний керівник Владислави від спілкування відмовилася, бо їй соромно за випускницю школи. Інші ж вчителі запевняють, що жодного разу не помічали в дівчинці будь-яких проявів жорстокості. "Сьогодні ми всі в інтернеті були, ми всі дивилися портрет, ми хотіли переконатися, що це дійсно не вона. Але це вона", - розповіла заступник директора школи Людмила Лобанова.

Фотогалерея Мати, яка заморила голодом сина, у соцмережах іскрилася любов'ю до дітей і була без тями від коханця (10 фото)

Як повідомлялося, 20-річна жінка залишила своїх двох маленьких дітей на 9 днів самих. Вона замкнула дворічну Ганю та однорічного Данилка в квартирі, з їжі в них було лише кілька цукерок. Сама мати з новим цивільним чоловіком і третьою новонародженою дитиною в цей час жила в іншому районі столиці. Коли повернулася, Данилко був уже мертвим, а Гануся ледве дихала. Лікарі пізніше привели малу до тями, нині вона одужує. Для горе-матері суд обрав запобіжний захід – арешт без права внесення застави. Їй загрожує 8-річне тюремне ув'язнення.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Залиште свій коментар

Вибір редакції