Як легко видалити кісточки з вишень чи черешень: ці прості рішення допоможуть зробити це швидко

Як легко видалити кісточки з вишень чи черешень: ці прості рішення допоможуть зробити це швидко

Як видалити кісточку з вишні та черешні

Якщо ви збираєтеся приготувати компот, варення або пиріг із вишень чи черешень, необхідно спочатку позбутися кісточок. Це досить копітка справа, але існують способи, які допоможуть це зробити. Розповідаємо, як видалити кісточки без особливого клопоту, в матеріалі ТСН.ua.

Кісточки з вишень чи черешень можна видаляти як вручну, за допомогою підручних засобів, так і за допомогою спеціальних – створені та продаються спеціальні машинки для видалення кісточок. Розповідаємо, як видаляти кісточки без особливих пристроїв.

Найвідоміший, напевно, спосіб видалення кісточок – за допомогою шпильки. Щоб витягувати кісточку за допомогою шпильки, потрібно використовувати її як ложку. 

Як видалити кісточку з вишні та черешні

Пінцетом кісточка витягується таким самим чином, як і шпилькою.

Можна взяти пляшку з вузеньким горлечком, куди вставити ягоду так, щоб вона не падала всередину, та паличку. Паличкою пропихаєте кісточку всередину пляшки. Кісточки залишаються в пляшці, а ягоди – на поверхні.

Як видалити кісточку з вишні та черешні

Зубочисткою або шпилькою для волосся протикаємо вишню або черешню, а потім обертаємо зубочистку або шпильку навколо кісточки. Таким чином кісточка буде видалена, а ягоди залишаться соковитими і смачними.

Трубочкою для коктейлів можна виштовхувати кісточку з вишні чи черешні, а можна спробувати робити навпаки – втягуйте вакуумом кісточку на себе.

Мало хто знає, що в часникодавці є отвір, який ідеально підійде для видалення кісточок із черешень чи вишень.

Видалити кісточки з черешень або вишень можна за допомогою звичайного одноразового шприца, трохи його переробивши.

Як легко видалити кісточки з вишень чи черешень

 Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація