Як Настя з собачкою закохала в себе голову міграційної служби: ексклюзивні подробиці "карантинного" роману

Як Настя з собачкою закохала в себе голову міграційної служби: ексклюзивні подробиці "карантинного" роману

Закохані разом вже пів року, а почалося все, коли Максим пообіцяв повернути дівчину додому.

Анастасія Зінченко, яка у розпал пандемії застрягла в Ухані через собачку, вперше дала інтерв'ю зі своїм нареченим — головою Державної міграційної служби України Максимом Соколюком. Він допомагав дівчині повернутися додому, коли між ними зав'язався роман. Закохані вже заручені, мають однакові татуювання і вже планують першу спільну відпустку. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Він голова Міграційної служби, вона — Настя з Ухані або дівчина з собачкою. Про те, що разом уже пів року, та ще й заручені, розповісти наважились вчора — довжелезним постом у соцмережах. Зізнаються, що приховати це було неможливо. А познайомились Настя і Максим ще у лютому. Тоді з охопленої коронавірусом китайської провінції до України відправляли евакуаційний літак. 23-річна Настя не полетіла, а залишилася в Ухані разом із песиком Мішою через заборону брати собаку на борт. Повернути Настю до рідного Херсона взявся 43-річний голова ДМС Максим.

Пара розповідає, що спочатку спілкувалися лише на тему документів, а потім зрозуміли, що спільних тем у них значно більше.

"Найперше це (спілкування. — Ред.) було з приводу документів, а за місяць відчули близькість і почали теми цікаві зачіпати — життєві. Якісь цілі, плани однакові, і якось воно саме у пазлик склалося", — розповідає Настя. 

У квітні Настя з песиком повернулася додому. В аеропорту дівчину зустрів Максим, відвіз у її рідне місто Херсон і вручив листа із зізнанням у почуттях. Дівчина каже, що декілька годин не читала написаного, тому, що боялась того, що всередині: "Я розуміла, що щось цікаве між нами відбувається, але коли ми прощалися, це було трохи боязко". 

Спочатку Максим приїздив на вихідні, потім допомагав з ремонтом у бабусі обраниці. Коли ремонт закінчився — запропонував переїхати до столиці. Настя погодилась одразу.

Про свій перший поцілунок пара пригадати не змогла. "Поцілунок? Ну десь... повернувся (Максим — Ред.) за два дні, і десь за три дні чи два. Я не пам'ятаю... кілька днів", — розповідає Настя. 

Максим розповів, що після написання листа і розмов з обраницею вирішив подати заяву до суду на розлучення з дружиною і у серпні розірвав шлюб. З колишньою дружиною у них двоє дітей — донька та син.

Сама жінка запевняє, що зла на Максима не тримає: "У нас усе добре. Усе за взаємною згодою. Усе в порядку. У нас нормальні, дружні стосунки залишилися. Це життя, так буває. Я абсолютно не відчуваю себе ні ображеною, ні покинутою".

Максим продовжує бачитися з дітьми, але Настю з ними ще не знайомив. "Ще не знайомі. Цього року вирішили, що це поки не потрібно", — пояснює Настя. 

Закохані знімають квартиру, а своє минуле помешкання Максим залишив колишній дружині: "Я, як справжній чоловік, вирішив, що потрібно було залишити (квартиру. — Ред.) колишній дружині. А як інакше?". Весілля цього року пара поки не планує. Настя розповідає, що досі не познайомила обранця з батьками, оскільки ті зараз у Польщі, але поки спілкуються з Максимом через відеозв'язок. 

Відео Кохання після евакуації: хто став обранцем "Насті з Уханя"

Скандальна історія евакуації, яка обернулася на романтичну історію. Анастасія Зінченко, яка на початку пандемії відмовилася від евакуації з Китаю, бо на борт літака не взяли її песика, зустріла своє кохання. Її обранцем виявився голова Державної міграційної служби Максим Соколюк. Між закоханими 20 років різниці. Як познайомились обоє розповіли напередодні в соцмережах. А сьогодні історією кохання поділились і з ТСН.  

Кохання після евакуації: хто став обранцем "Насті з Уханя"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів