Як не панікувати й не накручувати себе через коронавірус: поради медиків
Лікарі заспокоюють, що більшість перехворіє легко, 2-3 дня підвищеної температури, або взагалі безсимптомно.

Підхопити коронавірус не хоче ніхто, оскільки ніхто не знає, чим для нього інфікування вірусом може закінчитися. Хвороба може пройти безсимптомно, а може укласти на лікарняне ліжко. Медики радять передусім не панікувати.
Про те, як тримати себе в руках й не накручувати себе через коронавірус у соцмережі розповів лікар з Глухова Сумської області Євген Скрипник.
"Ми всі перехворіємо і це - не є кінець світу! Більшість перехворіють легко, 2-3 дня підвищеної температури, або взагалі безсимптомно і все! Зараз суспільство перебуває в панічному настрої і коли захворіє, думає що все, життя закінчено. Ні. Все іде, як повинно іти, ми всі отримуємо колективних імунітет! Людина звикає до всього", - говорить лікар.
Він зауважує, що люди мають розуміти, що в принципі коронавірус - це звичайна застуда, ГРВІ, один із видів грипу.
"Як кажуть, якщо не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Щоб зменшити тривогу, потрібно прийняти ситуацію. Захворіли? Ну і що. Будуть у вас антитіла! Погіршення стану, звертайтеся до свого лікаря. Але не панікуйте! Дивіться позитивні фільми, читайте книги, менше переглядайте новини та телепередачі про коронавірус, отримуйте позитивні емоції. Все рівно карантин закінчиться, і всі ми будемо здорові. Живіть свідомо та мисліть позитивно", - радить українцям Євген Скрипник.
Нагадаємо, що імунітет до коронавірусу може зберігатися до восьми місяців після зараження. Таких висновків дійшли австралійські вчені.
Відео Європа може зіткнутися з третьою хвилею коронавірусу вже на початку наступного року
Європа може зіткнутися з третьою хвилею коронавірусу вже на початку наступного року - про це застеріг спецпосланець ВООЗ із боротьби з пандемією. Кількість тих, хто занедужав на COVID-19, у світі наближається до 60 мільйонів. Утім, одразу у кількох країнах заговорили про часткове ослаблення обмежень. Зокрема, влада Франції, де кількість інфікувань падає, розглядає послаблення карантину у кілька фаз - на початку грудня, на Різдво та на початку року. Тоді, як Британія на Різдво може дозволити родичам і друзям, що живуть за трьома різними адресами, зустрітися і разом провести свята. Більше про коронавірус
