Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як новий законопроект загрожує майновим правам селян   – сьогодні в програмі "Гроші"

Незабаром в Україні має запрацювати ринок землі, проте у сільській місцевості критично не вистачає кваліфікованих нотаріусів, які могли б оформлювати угоди щодо власності на землю.

Тому група народних депутатів створила текст закону "Щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян, що проживають в сільські місцевості". Документ передбачає створення посади "уповноваженого міністерства юстиції" задля забезпечення сільського населення нотаріальними послугами. У новому випуску програми "Гроші", який вийде сьогодні о 21:45 на телеканалі "1+1", журналісти проекту розкажуть, як цей законопроект створює умови для нелегальних оборудок із правами власності та рейдерських захоплень, а також чому право на приватне майно українців зможе опинитися під загрозою.

Минулого тижня журналісти програми "Гроші" дізналися про три партії обладнання з фабрики Roshen у Липецьку, які вдалося вивезти в Україну, незважаючи на арешт кондитерського підприємства Росією. Ці поставки було здійснено через брокерську компанію "777". У новому випуску "Гроші" розкажуть, як екс-начальницю управління податкового контролю, яка у 2013 році займалась розслідуванням  оборудок фірм-партнерів Roshen, ув’язнили на 5 років за рішенням суду у 2016.

Крім того, журналісти програми "Гроші" покажуть, як прихильник російського православного націоналіста Германа Стерлігова захопив ділянку землі в Чернігівській області для створення так званого екопоселення.

Про це та інше дивіться в програмі "Гроші" сьогодні о 21:45 на телеканалі 1+1.

Залиште свій коментар

Вибір редакції