Як отримати компенсацію, якщо ви впали на льоду в Києві

Лідери столичної опозиції розповіли, як отримати компенсації тим, хто постраждав від неприбраного снігу та льоду в столиці.

У разі отримання травми через кригу на вулицях Києва мешканці міста мають звертатися до правоохоронних органів і добиватися компенсації. Про це заявив один із лідерів опозиційного Блоку Кличка у Київраді Дмитро Андрієвський.

"Треба негайно звернутися до медичного закладу, отримати довідку. Дуже бажано, щоб були свідки, які б дали свідчення того, що саме відбулося. Дуже корисно було би скласти на місці акт, запросити представників ЖЕКу або дільничного міліціонера, який би підтвердив, що цей випадок був саме на цій території", - відзначив політик.

Він також повідомив, що особисто звернувся до прокуратури Києва з вимогою вжити заходів щодо бездіяльності столичної влади.

"Близько 8 тисяч киян зазнали травм різного ступеня складності через злочинну недбалість столичної влади. Відповідальні за цей безлад мають бути покарані, а мешканці міста повинні отримати компенсацію за незручності", - наголосив депутат.

Андрієвський закликав киян звертатися до його громадських приймалень за юридичною допомогою у разі отримання травм через ожеледь.

Прокуратура столиці вже внесла до Київської міської державної адміністрації подання щодо невчасності виконання комунальними підприємствами Києва робіт із ліквідації наслідків снігопаду.

Нагадаємо, нещодавно київська влада відзвітувала про прибирання снігу в місті. Зокрема, було повідомлено про прибирання близько 7 тисяч тонн снігу, на що було витрачено 21,4 тисячі тонн солі, 2,2 тисячі тонн фрикційних матеріалів і 10,3 тисячі тонн піску-соляної суміші.

Разом із тим, багато київських вулиць залишаються вкритими кригою та снігом. Раніше КМДА пообіцяла компенсувати витрати за неприбраний сніг і кригу за рахунок зменшення квартплати для киян.

Читайте також:

Біля київської мерії залили імпровізовану ковзанку для Черновецького

Подвір'я будинків Черновецького та його заступників чисті від льоду

Киянам повернуть заплачені за ЖКГ гроші через неприбраний сніг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: