Як побороти метеозалежність

На погоду реагують судини, серце, суглоби й органи травлення.

Якщо раніше скарги на біль чи депресію при зміні сезону ніхто серйозно не сприймав, то тепер їх офіційно визнано хворобою, на яку страждає 40% дорослих.

На погоду реагують судини, серце, суглоби й органи травлення. І пік сезонних загострень - саме зараз.

За останній місяць гастроентерологи отримали сотні скарг на болі в животі. Сезонні загострення здоров’я не є новиною для лікарів. Зате причини сезонних хвороб іще малодосліджені.

Вадим Шипулін уважає, що людський організм реагує на збільшення світлового дня. Особливо чутливі шлунки, навіть перехід на літній час помічають.

Киянку Віталіну, яка звернулася зі скаргами на болі в шлунку відправляють на смачну діагностику – склянка апельсинового соку з реактивом, а потім подих у мішечок.

У лабораторії порахують кількість бактерій. Сучасні препарати гастрит чи ерозію за тиждень здатні здолати. Окрім ліків, схильним до хвороб шлунка, радять ранньою весною їсти часто і потроху.

Лікарі наголошують - перерва між прийомами їжу не повинна перевищувати 5 годин. Коли проходить більше часу і виділяється соляна кислота, тоді людина відчуває біль.

Особливо чутливі до весняних перепадів гіпертоніки та сердечники. Погано почуваються також хворі, які страждають на ішемічну хворобу серця, гіпертонічнухворобу.

Кардіолог Валентин Залевський вважає, під час різкої зміни погоди людям із хронічними хворобами варто вживати препарати бета-блокатори. Але призначення має зробити лікар.

Метеочуттєвість можна послабити, стверджують медики. І спосіб пропонують - вельми банальний. Режим дня, раціональне харчування і помірне фізичне навантаження. Рекомендовані повільний біг, плавання і танці.

Детальніше про те, як подолати погане самопочуття – дізнавайтеся з сюжету ТСН.

Читайте також:

Людський мозок починає старіти в 27 років

Шаурма шокувала дієтологів

У Великобританії найбільше підлітків йдуть на аборт

Комп'ютерна мишка шкідлива для здоров'я
 

ВідеоВесняний синдром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: