Як почувається хлопчик, якого у Кривому Розі збив на авто син кандидата в мери від "Слуги народу"

Як почувається хлопчик, якого у Кривому Розі збив на авто син кандидата в мери від "Слуги народу"

Стан хлопчика оцінюється як середньоважкий.

Дитина, яку на пішохідному переході у Кривому Розі збив син канидата в мери від "Слуги народу", проходить лікування у Дніпрі. 11-річний хлопчик перебуває у Дитячій обласній лікарні у відділенні нейрохірургії.

Про стан дитини дізнавалися журналісти інтернет-видання "Наше Місто".

11-річний Сашко, який переходив пішохідний перехід разом із мамою, отримав черепно-мозкову травму, перелом скроневої кістки і закритий перелом плеча.

За словами заввідділенням нейрохірургії Володимира Агафонова, стан хлопчика оцінюється як середньотяжкий.

"Стан  дитини зараз ближче до середнього ступеня тяжкості, жодної загрози його життю та здоров'ю немає... Через тяжкість травм буде перебувати в лікарні не менше 14 днів", — повідомив Володимир Агафонов.

Нагадаємо, що у Кривому Розі сталася моторошна ДТП за участю сина кандидата у мери міста Дмитра Шевчика Марка. Хлопець на пішохідному переході збив дитину

Відео У Кривому Розі син кандидата у мери від "Слуги народу" збив дитину на зебрі

У Кривому Розі 18-річний син кандидата у мери від "Слуги народу" збив на пішохідному переході дитину. 11-річного хлопчика шпиталізували із черепно-мозковою травмою та переломом плечової кістки. Свідки кажуть: син Дмитра Шевчика - Марк - мчав на червоний сигнал світлофора. Батько-кандидат на своїй сторінці у соцмережі заявив: син уникав зіткнення з іншим авто, тому вилетів на зебру. Претендент на посаду міського голови пообіцяв піклуватися про збиту дитину. Поліція відкрила кримінальне провадження. Попередні результати вказали: 18-річний водій був тверезий.    

У Кривому Розі син кандидата у мери від "Слуги народу" збив дитину на зебрі

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів