Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як повернути українських політв'язнів та чим завершиться "прем'єріада" - сьогодні у "Праві на владу"

Дивіться сьогодні о 22:00 в ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1.

Сьогодні, 24 березня, в суспільно-політичному ток-шоу "Право на владу" гості та експерти програми говоритимуть про те, як визволити з російського полону українських політв'язнів.

Надія Савченко, Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Олексій Чірній, Геннадій Афанасьєв, Микола Карпюк, Станіслав Кліх, Сергій Литвинов, Валентин Вигівський і Юрій Солошенко – бранці, яких утримує в неволі Росія, раз за разом виносячи необґрунтовані звинувачення, та вигадуючи все нові й нові способи маніпуляцій.

Як повернути українців додому – на це питання спробують відповісти гості першої частини програми Мустафа Джемілєв, Ірина Геращенко, Олексій Рябчин, Віктор Шишкін та Дмитро Кулеба.

Тема другої частини "Право на владу" має характерну назву "Прем'єріада", та буде присвячена глобальним змінам, що вже давно назрівають в українському уряді. Хто ж замінить Арсенія Яценюка на посаді Прем'єр-міністра? Та чи відбудуться зміни в країні після зміни прем'єра?

В обговоренні візьмуть участь Антон Геращенко, народний депутат групи "Відродження" Віктор Бондар, народний депутат від "Самопомочі" Руслан Сидорович, представник "Батьківщини" Олексій Рябчин, Максим Курячий та інші.

Про це та інше дивіться сьогодні о 22:00 в ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1. Свої запитання телеглядачі можуть ставити на сайті проекту pravonavladu.tsn.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції