"Як поїсти під час сексу": менеджерка "Укрпошти" потрапила у скандал через запитання про інтим

"Як поїсти під час сексу": менеджерка "Укрпошти" потрапила у скандал через запитання про інтим

pixabay.com

Менеджерка пообіцяла, що до "неділі через поліцію моралі не буде жодних жартів".

Керівницю портфелю проєктів "Укрпошти" Поліну Левіцьку зацькували у Мережі через питання про секс. Менеджерка державної компанії пожартувала у Facebook про інтим і це не сподобалось народному депутату. 

"Розумієте, буває, коли довго займаєшся сексом, то хочеться їсти. Але перерватися неможливо. Звідси й питання: Як непомітно поїсти під час сексу?" - поцікавилась Поліна Левіцька. 

Це не сподобалось народному депутату Олексію Кучеренку, котрий зазначив: "Одна з топ-менеджерів державної компанії "Укрпошта" обіймається актуальною для неї проблемою. Ви не могли би дати пораду цій "леді"?"

У коментарях до допису нардепа розкритикувала менеджерку "Укрпошти":

  • "Вже дістали ті психічно-хворі "нові вічно голодні обличчя". Психіатричні лікарні позакривали під час так званої "оптимізації"... от і поприходили всі неадеквати до влади", - писала Марія І.

  • "А що тут порадиш, важка праця секс-індустрії. Треба легалізувати, створити профспілку і нехай собі заробляють, аби не лізли в державне управління", - написав Віктор С.
  • "Спочатку подумав, що це кандидат наук Кива нарешті визначився з темою досліджень докторської дисертації. А воно он бачиш як - не тільки в ОПЗаЖо зібралася ціла плеяда видатних науковців", - написав Сергій П.

Натомість багато користувачів соціальних мереж захистили Поліну Левіцьку, зазначивши, що її критикам не завадило б мати почуття гумору.

Згодом на скандал відреагувала і сама Поліна Левіцька, котра заявила, що вона пожартувала та додала, що до "неділі не буде ніяких жартів, бо "поліція моралі не спить". 

Нагадаємо, Анастасія Приходько прокоментувала секс-скандал колишнього продюсера Костянтина Меладзе.

Секс-скандал навколо голлівудського актора Армі Гаммера набирає обертів – "Секретні матеріали"

Секс-скандал навколо голлівудського актора Армі Гаммера набирає обертів – "Секретні матеріали"