Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як позбутися ям на дорогах. Поради небайдужим українцям

Оформлюючи заявку на ремонт, можна скористатись спеціальним сайтом для уникнення юридичних помилок 

В Україні близько 90% доріг загального користування перебувають в незадовільному стані. Вітчизняні дороги визнані найгіршими в Європі.

Ями на дорогах у невеличких містах та селах – це звична картина для України. Вибоїни на шляхах не оминули навіть столицю. В центрі Києва є дороги, які вже роками не бачили ремонту. Журналісти "Сніданку 1+1" вирішили дізнатись, чи можливо покращити стан доріг в Україні.

Досвід показує, що краще взяти ініціативу у свої руки, аніж чекати на реакцію "Укравтодору". Так, можна скористатись послугами сайту "УкрЯма", який допоможе скласти заявку на ремонт дороги відповідно до усіх вимог та юридичних формальностей.

Такий проект успішно реалізується протягом трьох років, зараз проводиться модернізація сайту та змінюються юридичні аспекти, у зв'язку із нещодавніми законодавчими нововведеннями.

Ще одним методом позбутися ями може стати її популярність. В еру соцмереж – зробити із ями "зірку" не так вже й важко. Це приверне увагу громадськості та преси, що, як відомо, спонукає комунальників позбутися нав'язливої уваги та "залатати" яму.

Успіх такого методу довів киянин, який таким чином змусив працівників "Київенерго" позбутися ями, яку ті залишили після проведення робіт.

І останній метод, хоч і не пропонує покращення стану доріг, але показує шляхи обходу доріг із вибоїнами. Навігатор "Навізор" прокладає маршрут  з урахуванням всіх небезпечних ділянок на дорогах та оминає їх. Навігатор працює на кишенькових пристроях та існує у форматі інтернет-сайту.

Нагадаємо, цього року українська влада планує витратити на ремонт доріг 19,4 млрд грн. За ці кошти, як заявляють чиновники, проведуть капремонт 1,7 тисячі кілометрів доріг. Це в п'ять із половиною разів більше, ніж було торік (300 км).

Залиште свій коментар

Вибір редакції