Як позбутися засмічення в ванній чи на кухні за 15 хвилин: 5 простих рішень

Автор
Ганна НосоваГанна Носова
Дата публікації
Перегляди
99к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як позбутися засмічення в ванній чи на кухні за 15 хвилин: 5 простих рішень

Як почистити труби каналізації

Як прочистити труби каналізації домашніми методами, розповідаємо в матеріалі ТСН.ua

Щоб почистити засмічення в каналізаційних трубах, можна піти до господарського магазину і придбати один з хімічних засобів для їхнього прочищення. А можна спробувати впоратися з засміченням без фінансових витрат використовуючи засоби, що є в домі

Якщо під рукою немає вантуза чи сантехнічного троса, скористайтеся такими засобами:

  • На кухні та й у ванні засмічення труб часто трапляється через мильно-жирові пробки. В такому разі усунути засмічення можна спробувати за допомогою звичайної гарячої води. Необхідно відкрити її, щоб гаряча вода стікала в трубу впродовж 15 хвилин. Цього часу достатньо для змиття з поверхні труб всіляких відкладень. Для профілактики засмічень бажано один раз на тиждень заливати в зливний отвір кілька літрів крутого окропу, можна з додаванням соди. 
  • Можна скористатися содою та оцтом. Чищення потрібно робити таким чином - три четвертих  стакана соди засипати в трубу, потім залити стільки ж оцту та закрити отвір пробкою. Через 10-15 хвилин промити гарячою водою. Сода та оцет вступають в бурхливу реакцію з виділенням вуглекислого газу, в такому середовищі добре розчиняються жирові та мильні відкладення. Через пів години відкрийте гарячу воду і зачекайте, поки потік води позмиває залишки забруднення. 
Як почистити засмічення
  • Щоб прочистити засмічення, можна скористатися будь-яким пральним порошком. Потрібно насипати в стік 2-3  столових ложок будь-якого прального порошку та залишити на 30-40 хвилин. Порошок за цей час почне взаємодіяти з брудом та жиром. Після чого ретельно промити стік водою. 
  • Розчиніть один-два пакетики лимонної кислоти в  одному літрі гарячої води. Якщо каналізаційні труби - металеві, рідину можна відразу заливати в зливний отвір. Якщо труби пластикові, зачекайте, поки вода охолоне до 70-80 градусів. Кислота розчинить відкладення на стінках труби та усуне засмічення за 15 хвилин. За необхідності повторіть процедуру. 
  • Приготувати суміш з 250 г солі, 250 г харчової соди та чверті склянки винного каменю. Для прочищення труб насипають у злив чверть склянки сухої суміші й заливають склянкою окропу, через кілька хвилин змивають великою кількістю прохолодної води. Суху суміш потрібно зберігати в щільно закритій тарі та користуватися нею за необхідності.

Врешті-решт, якщо нічого не допоможе, виберіть на свій смак та гаманець магазинний засіб для прочищення труб. Не забувайте про його токсичність, стежте, щоб засіб не потрапив на шкіру і слизові оболонки.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
99к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація