Як працювати в умовах карантину: нові рекомендації Кабміну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Уряд пропонує змінити графік роботи.

У зв'язку з подовженням адаптивного карантину, уряд розробив нові правила і рекомендує працедавцям починати робочий день в пізніший час, а своїх співробітників перевести на дистанційну роботу. Органам місцевої влади доручено забезпечити громадян транспортом, відповідно до нового графіку.

Про це йдеться в постанові Кабміну № 500 від 17 червня 2020 року.

Пропозиція уряду має зменшити скупчення українців у транспорті і на дорогах. Встановити початок роботи о 10 годині ранку або у більш пізній час рекомендується у таких видах діяльності:

  • оптова та роздрібна торгівля;
  • ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;
  • поштова та кур’єрська діяльність;
  • тимчасове розміщування та організація харчування;
  • страхова діяльність;
  • освіта;
  • надання соціальної допомоги;
  • мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

Також місцевим органам влади доручено розробити можливість введення на період дії карантину графіків роботи, що передбачають різний час початку (закінчення) діяльності на підприємствах, установах, організаціях у залежності від територіального розташування, галузевої приналежності, специфіки виконання робіт або надання послуг.

Також рекомендується скоригувати маршрути руху громадського транспорту з урахуванням нових графіків роботи зазначених установ, аби працівники мали змогу добиратися "до" та "з" роботи.

Нагадаємо, уряд подовжив дію адаптивного карантину до 31 липня і опублікував нові заборони та рекомендації під час запроваджених обмежень.

Нагадаємо, в Україні станом на 19 червня виявили 34 984 випадки коронавірусу. Від початку пандемії померло 985 людей. За останню добу зафіксували 921 новий випадок. Кількість одужалих сягнула вже 16 033.

Днем раніше, 18 червня МОЗ звітувало про 829 нових випадків, 23 смерті та 594 пацієнтів, які за добу одужали. 

Відео Україна вчергове встановила антирекорд - 921 випадок інфікування коронавірусом

921 новий випадок інфікування коронавірусом підтвердили в Україні. Це майже на 100 більше, ніж напередодні. Померлих за добу - 19. Найбільший приріст недужих у Львівській та Рівненській областях. Натомість у двох областях не зафіксовано жодного нового діагнозу - це Дніпропетровська й Кіровоградська. У МОЗ знову згадали про перспективи повернення до жорсткого карантину в окремих регіонах. А поведінку українців, що ігнорують карантинні обмеження, керівник відомства порівняв із анархією.  Більше про коронавірус

Україна вчергове встановила антирекорд - 921 випадок інфікування коронавірусом

Залиште свій коментар

Вибір редакції