Як працюватимуть перукарні та кафе: Ляшко опублікував правила для бізнесу після послаблення карантину

Дата публікації
Перегляди
2776
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як працюватимуть перукарні та кафе: Ляшко опублікував правила для бізнесу після послаблення карантину

Фото: Associated Press

Різним сферам бізнесу створили окремі правила для роботи після 11 травня.

Після послаблення карантину в Україні 11 травня підприємцям рекомендують дотримуватися правил. Окремі поради з'явилися для різних галузей.

Їх на своїй сторінці у Facebook опублікував головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

Після зняття деяких обмежень, МОЗ зобов'язує бізнес перед роботою виміряти температуру кожному співробітнику та не допускати всіх в кого вона вища за 37,2. 

Підприємці зобов'язані обладнати кожну торгову точку засобами гігієни. Також зберігається масковий режим і дистанція 1,5 метра для відвідувачів працівників. Окрім масок працівники під час роботи повинні використовувати одноразові рукавички та дезінфікувати приміщення.

Кафе та інші заклади харчування

М'які крісла радять поміняти на ті, які можна дезінфікувати. Люди зобов'язані дотримуватися соціальної дистанції та носити маски. Закладам заборонили видавати меню. Його пропонують розміщувати перед входом, або біля місця прийняття замовлення.

Перукарні та салони краси

Приймати клієнтів можна лише за записом. Водночас часового інтервалу і соціальної дистанції. Дезінфекцію проводити радять після кожного клієнта.

Продовольчі, непродовольчі магазини й ТРЦ 

Адміністрація зобов'язана стежити, аби виконувалося правило "1 людини на 10 кв. метрів". В залах має бути маркування для дотримання дистанції в 1,5 метра. Біля входу: антисептики, інформаційні матеріали "як протидіяти коронавірусній хворобі".

Офіси

Зберігається правило, 1 людина на квадратний метр. Співробітники мають мити руки кожні три години й  не контактувати з людьми, що мають ознаки респіраторних захворювань.

Стоматології

Обмежити клієнтів у доступі до друкованих виробів, обов'язкова дезінфекція всіх інструментів після кожного клієнта. Також за день до прийняття клієнта, потрібно опитати його про стан здоров'я та чи немає в нього ознак респіраторного захворювання, а приміщення слід провітрювати після кожного з пацієнтів.

Заклади психіатричної та медико-соціальної допомоги 

Пацієнтам варто пояснити про небезпеку коронавірусу. Також зберігається масковий режим і використання засобів гігієни, а в їдальню потрібно буде ходити по черзі. У разі виявлення симптомів ГРВІ у персоналу або пацієнта, їх потрібно ізолювати в окрему палату.

Поступовий вихід з карантину: які обмеження залишаються дійсними у різних регіонах

Поступовий вихід з карантину: які обмеження залишаються дійсними у різних регіонах

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2776
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація