Як правильно приймати вітаміни і кому вони необхідні: лікар Комаровський розповів

Як правильно приймати вітаміни і кому вони необхідні: лікар Комаровський розповів

Фото: pixabay.com

Якщо у людини немає симптомів авітамінозу, то приймати вітаміни у таблетках не потрібно, каже медик.

Повноцінне харчування краще за прийом вітамінів у таблетках. Якщо людина не може дозволити собі споживати різні продукти, тоді прийом вітамінів двічі на рік їй не завадить. Всім іншим добавки не потрібні.

Про це розповів відомий лікар Євген Комаровський на своєму каналі в YouTube.

"Перш за все варто звернути увагу на позицію Всесвітньої організації охорони здоров'я, яка полягає в тому, що завжди, за можливості, потрібно надати перевагу повноцінному і різноманітному харчуванню над прийомом коплексних вітамінів", - наголошує лікар.

За його словами, винятком є лише вітамін D, тож варто надати перевагу потраплянню вітамінів до організму з їжею.

"Різноманітне харчування - це не 150 варіантів фруктів і овочів. Ні. Різноманітне харчування - це різноманітність харчових груп: тобто людина повинна вживати щось молочне, щось м'ясне, якусь рибу, якісь овочі, фрукти і злаки", - пояснив Комаровський.

Він зазначив, що вітаміни - це профілактично-лікувальні засоби, тому якщо у людини немає симптомів авітамінозу, то приймати їх не потрібно.

"Але якщо у людини є дефіцит харчування, і ви справді "сидите на хлібі і воді", тоді, звісно, вживання вітамінів двічі на рік вам не завадить. Але якщо ви можете дозволити собі різноманітне харчування, то вам не потрібно приймати вітаміни", - підсумував лікар.

Вітаміни та креми: що є правдою, а що ні про зимовий догляд за тілом

Вітаміни та креми: що є правдою, а що ні про зимовий догляд за тілом

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Наступна публікація