Як президент ліс саджав

Президент України Віктор Ющенко взяв участь у посадці лісу на території згорілого лісу в Херсонській області в серпні поточного року.

Президент України Віктор Ющенко взяв участь у посадці лісу на території згорілого лісу в Херсонській області в серпні поточного року.

Ющенко разом із сином Тарасом посадив декілька дерев на території Цюрупинського лісництва під час закладки нового лісу на місці згорілих лісів у цьому лісництві.

Віктор Ющенко
ТСН
Віктор Ющенко піклуєтсья про довкілля
Це перший етап відновлення лісів у Херсонській області, в ході якого планується засадити 23 гектари пошкоджених вогнем у Цюрупинському лісництві.

Разом із главою держави в посадці лісу взяли участь глава Секретаріату президента Віктор Балога, секретар РНБО України Іван Плющ, а також інші працівники Секретаріату, місцевої адміністрації, студенти, громадськість Херсонської області та ряду інших областей України, які прислали свої делегації для участі в цій події.

Крім того, Віктор Ющенко дав доручення уряду України і Херсонській державній адміністрації розробити проект постанови про створення на базі Нижньодніпровської піщаної пустелі національного заповідника.

Зокрема, президент вважає, що ця природна піщана пустеля, розташована на півдні Херсонської області, є природним генофондом України, який треба зберегти в первозданному вигляді. Тому він і доручив уряду та адміністрації спільно розробити проект даної постанови.

Нижньодніпровська піщана пустеля або як називають її в Херсонській області Олешківське пустище, займає близько 150 тис. га і є найбільшою в Європі природною пустелею. Досі з неї продавали кварцовий пісок.

Як повідомляв iPlus, внаслідок масштабних пожеж у серпні цього року в Херсонській області в лісових масивах, розташованих на територіях Голопристанського й Цюрупинського лісництв, постраждало 7,3 тис. га лісу.

Станом на 1 жовтня в лісах на Херсонщині сталося 419 лісових пожеж, внаслідок яких згоріло 8,7 тис. га лісу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: