Як президент ліс саджав

Президент України Віктор Ющенко взяв участь у посадці лісу на території згорілого лісу в Херсонській області в серпні поточного року.

Президент України Віктор Ющенко взяв участь у посадці лісу на території згорілого лісу в Херсонській області в серпні поточного року.

Ющенко разом із сином Тарасом посадив декілька дерев на території Цюрупинського лісництва під час закладки нового лісу на місці згорілих лісів у цьому лісництві.

Віктор Ющенко
ТСН
Віктор Ющенко піклуєтсья про довкілля
Це перший етап відновлення лісів у Херсонській області, в ході якого планується засадити 23 гектари пошкоджених вогнем у Цюрупинському лісництві.

Разом із главою держави в посадці лісу взяли участь глава Секретаріату президента Віктор Балога, секретар РНБО України Іван Плющ, а також інші працівники Секретаріату, місцевої адміністрації, студенти, громадськість Херсонської області та ряду інших областей України, які прислали свої делегації для участі в цій події.

Крім того, Віктор Ющенко дав доручення уряду України і Херсонській державній адміністрації розробити проект постанови про створення на базі Нижньодніпровської піщаної пустелі національного заповідника.

Зокрема, президент вважає, що ця природна піщана пустеля, розташована на півдні Херсонської області, є природним генофондом України, який треба зберегти в первозданному вигляді. Тому він і доручив уряду та адміністрації спільно розробити проект даної постанови.

Нижньодніпровська піщана пустеля або як називають її в Херсонській області Олешківське пустище, займає близько 150 тис. га і є найбільшою в Європі природною пустелею. Досі з неї продавали кварцовий пісок.

Як повідомляв iPlus, внаслідок масштабних пожеж у серпні цього року в Херсонській області в лісових масивах, розташованих на територіях Голопристанського й Цюрупинського лісництв, постраждало 7,3 тис. га лісу.

Станом на 1 жовтня в лісах на Херсонщині сталося 419 лісових пожеж, внаслідок яких згоріло 8,7 тис. га лісу.

ВідеоПрезидент саджає ліс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: