Як вберегти сім’ю від грипу та застуди. Всі поради в двох інфографіках

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У міжсезоння організм стає більш вразливим до вірусів і ймовірність захворіти на грип, застуду або ГРВІ зростає.

У середу, майже по всій території України випав сніг, а це означає, що на зміну відносно теплій осені приходить холодна погода. З її настанням традиційно збільшується кількість хворих на грип, застуду та ГРВІ. Адже організм, що відзвичаївся за літо від різких перепадів температур, є надзвичайно вразливим. 

Посилюють ймовірність захворіти також переохолодження, ослаблений імунітет та навіть сухе повітря – воно провокує пересихання носової порожнини і та стає більш вразлива до вірусів і інфекцій. Як вберегти сім’ю від грипу та застуди – дивіться в інфографіці:

пшик2, спецпроект
ТСН.ua

Наразі захворюваність на грип та ГРВІ є порівняно низькою і не перевищує епідеміологічний поріг у жодній з областей країн. Проте МОЗ наголошує, що погіршення ситуації традиційно варто очікувати вже у другій половині листопаду. За даними установи, цьогоріч на грип ризикують захворіти понад 13 мільйонів людей.

Щоб мінімізувати ризик захворіти – уникайте скупчення людей, дотримуйтесь правил гігієни – миття рук, промивайте ніс морською водою після поїздок у громадському транспорті та при перебуванні у приміщенні з пересушеним повітрям. Варто навчити цих правил і дитину, яка відвідуває школу чи садочок.

Слід пам’ятати, що попри схожість деяких симптомів грип та застуда є різними захворюваннями.  Задля успішного лікування, потрібно знати, як їх можна розрізнити.

пшик_інфографіка_2, спецпроект
ТСН.ua

Утім, зазначимо, що краще за все вчасно звернутися за професійною допомогою, а не займатися самолікуванням.

ВідеоЛікар-терапевт розповіла, чому не варто переносити застуду “на ногах”

У нас в гостях Любов Петрівна Коцюбайло, кандидат медичних наук, лікар-терапевт-інфекціоніст Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті номер 3. Фахівчиня розповіла, чому іноді хвороба протікає без підвищення температури і чому не варто ходити на роботу і навчання навіть з невинними на перший погляд симптомами, яких заходів слід вжити, аби уникнути ускладнень при ГРВІ, які додаткові аналізи зробити та чи можна отримати лікарняний лист при ГРВІ без температури.

Лікар-терапевт розповіла, чому не варто переносити застуду “на ногах”

Залиште свій коментар

Вибір редакції