Як вберегти улюбленця від теплового удару у спеку: поради ветеринарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українцям розповіли, як поводитися з собаками у спеку.

В Україну вже прийшла спека, а це означає, що нам варто бути обачними, менше перебувати на сонці, пити більше води. Те ж стосується й хатніх улюбленців. Вони набагато більше, ніж ми, страждають від спеки. Тому як визначити, що у вашого улюбленця тепловий удар та що з ним робити дізнавався "Сніданок з 1+1".

Ветеринар Вікторія Косинець розповідає, що до неї вже почали приходити люди з тваринами, які отримали тепловий удар.

"Це тахікардія - коли сердечко вискакує, це висока-висока температура, тварина не може адекватно дихати і це втрата свідомості вже як наслідок", - повідомила вона симптоми.

Якщо ви побачили схожі симптоми у вашого улюбленця, потрібно діяти одразу. "У такому випадку,\ бажано охолодити будь-якими методами: вода холодна або ганчірка сюди на голову ідеально, мочити повністю тварину, якомога більше мочити, щоб тіло охолодилося, перевести в холодне приміщення, якщо є змога", - розповідає лікар.

Й одразу звертайтесь до ветеринара. Також давайте тварині пити, доступ до води має бути необмеженим.

"Зараз є спеціальні пляшечки для транспортування, щоб тваринка могла попити - це ідеально. Весь час давати. Якщо ви їдете у транспорті і є кондиціонер, то все таки тварина набагато легше переносить тоді дорогу і давати кожних 10-15 хвилин попити водички трохи", - каже Косинець.

Й у жодному разі не залишайте тварин у машині, навіть з відчиненими вікнами, адже авто миттєво перегрівається. Допомагайте і тваринам-безхатченкам - залишайте їм воду на вулиці. І краще не підставляйте обрізані пляшки так, щоб ті збирали воду з кондиціонерів.

Зазначається, що ветеринари радять наливати чотирилапим лише питну воду. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лікарі пояснили, як розпізнати тепловий удар і вберегтися від нього.

Відео Як допомогти домашнім і безпритульним собакам пережити спеку

В Україну вже прийшла спека, а це означає, що нам варто бути обачними: менше перебувати на сонці, пити більше води. Те ж стосується й хатніх улюбленців. Вони набагато більше ніж ми страждають від спеки. Тож як визначити у вашого улюбленця тепловий удар, що з ним робити та як взагалі українці допомагають чотирилапим  - розкажемо далі.  

Як допомогти домашнім і безпритульним собакам пережити спеку

Залиште свій коментар

Вибір редакції