"Як ви за**бали зі своїми посвідченнями": під Одесою провчили водія, який відмовився везти учасника АТО

"Як ви за**бали зі своїми посвідченнями": під Одесою провчили водія, який відмовився везти учасника АТО

Водій нахамив бійцю через те, що той хотів законно скористатися своїм посвідченням УБД.

У Чорноморську Одеської області водій маршрутки нахамив бійцеві АТО, коли той схотів скористатися своїм правом пільгового проїзду, пред'явивши посвідчення УБД.

Про це повідомляють у ГО ветеранів та інвалідів АТО "Рапіра".

За інформацією громадської організації, водій маршрутки №25 у Чорноморську на пред'явлення посвідченя УБД сказав бійцеві: "Як ви за***ли своїми посвідченнями. Іди на х**н звідси".

У Мережі користувачі обурилися діями водія, акцентуюи на тому, що він порушує Закон України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", який передбачає, що учасники бойових дій мають право на безкоштовний проїзд на всі види міського пасажирського транспорту, автомобільний транспорт загального користування в сільській місцевості, міжміський залізничний, водний, повітряний або автомобільний транспорт, автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутрішньо- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.

Вже незабаром місцеві активісти розшукали водія-порушника закону і облили його зеленкою.

Нагадаємо, що у Чугуєві Харківської області майстриня з нарощування вій публічно образила українських військових, назвавши їх "обриганими виродками", які нібито незрозуміло, проти кого воюють.

Повʼязані теми:

Наступна публікація