Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як відданий слуга режиму Януковича контролює владу стратегічного міста - "Люстратор 7.62"

Журналісти поставили незручні запитання Ярославу Хотнянському.

У сьогоднішньому випуску програми "Люстратор 7.62" журналісти розкриють результати власних розслідувань, та покажуть ексклюзивне інтерв'ю з очільником луганського УБОЗ, а наразі заступником мера Маріуполя – Ярославом Хотнянським.

Ярослав Хотнянський працював на різних посадах в органах внутрішніх справ, в тому числі очолював Луганський УБОЗ. Скандал навколо Хотнянського розгорівся минулого літа, після його призначення до Дніпропетровського управління протидії злочинності в сфері економіки.

Після його призначення з'явилась інформація, що колишній луганський правоохоронець, можливо, віддавав накази про відправку спецпідрозділів МВС до Києва для розгону Майдану і навіть був задіяний у переховуванні зброї, з якої взимку 2014-го в столиці України відбулися масові розстріли мирних громадян.

Після революції новий заступник маріупольського мера побував на різних посадах у силових відомствах Харківської та Полтавської областей. Успішно пройшов люстрацію. І в січні 2016-го "з'явився на публіку" вже як радник мера прифронтового міста, а буквально за два тижні отримав посаду заступника.

Сам Ярослав Хотнянський всі звинувачення категорично заперечує і пояснює інтригами недоброзичливців, його начальник – мер Маріуполя – впевнений, що репутація нового підлеглого – бездоганна.

Журналісти "Люстратора 7.62" спробували розібратися, як людина з таким сумнівним минулим швидко й вдало пройшла всі люстраційні процедури? Чи стежить СБУ за тим, кого у прифронтових містах призначають на посади, що впливають на обороноздатність? Чи проводиться якась додаткова перевірка подібних призначень, адже, у разі наступу бойовиків, Маріуполь може стати воротами для російської агресії на Півдні України? І чи не "відкриє" новий заступник мера ці ворота ворогу?

Журналістам програми "Люстратор" вдалось поспілкуватися із заступником мера Маріуполя. Відповіді на незручні запитання, дивіться в ексклюзивному інтерв'ю Ярослава Хотнянського, сьогодні о 19:20, в програмі "Люстратор 7.62" на телеканалі "2+2".

Залиште свій коментар

Вибір редакції