Як визначити кращу школу для дитини: поради досвідчених батьків учнів школи "Ранок" Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
933
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як визначити кращу школу для дитини: поради досвідчених батьків учнів школи "Ранок"

Приватний ліцей у Харкові працює від 2018 року.

Якісна шкільна освіта – важливий етап на шляху до майбутнього дитини. Як правильно визначити оптимальний навчальний заклад, у якому дитина отримає не тільки набір знань, але й навчитися використовувати накопичені вміння та навички? На які параметри слід звертати увагу? 

Здебільшого в батьків виникають роздуми про те, чи піде дитина в школу, розташовану неподалік від дому, або наближену до офісу? Туди, де вже навчаються її друзі? Чи пріоритет - високим рівнем викладання англійської? Або найважливіше - комфортна та дружня атмосфера? Цього року додався новий пункт до критеріїв - якість дистанційної освіти. 

Батьки, які вже пройшли шлях вибору, знають, що слід знати про заклад, якими мають бути викладачі та на які питання слід мати відповіді. Свої рекомендації дають батьки учнів харківської школи "Ранок".

Наталія Борисова, мати третьокласника:

"За порадами, ми обирали школу для дитини, орієнтуючись на першу вчительку. Ми хотіли бачити біля сина фахівця, який любить дітей. Але під час навчання виявилося, що репутація вчителя грає не найважливішу роль. У класі було багато дітей і вчителька не встигала приділяти увагу кожному. Тому, коли ми вирішили перевести сина в іншу школу, критерії змінилися. Найголовнішими стали: мала кількість дітей у класі, високий рівень викладання англійської, інформатики. Ми прийшли до "Ранку", орієнтуючись на підходи до викладання. В цій школі вже від 1 класу діти готуються до Кембриджських іспитів, вивчають робототехніку. А педагоги комплексно підходять до викладання. Також діти цікаво проводять час у групі продовженого дня, де окрім виконання домашнього завдання, школярів стимулюють до правильної відповіді й дають право на помилки та виправлення".

Батьки обирали школу за основними вимогами:

 • невелика кількість дітей у класі;
 • високий рівень викладання англійської;
 • викладання робототехніки та інформатики в початковій школі;
 • наявність шкільного автобусу;
 • формат роботи групи продовженого дня.

Тетяна Юхимівна, мати шестикласника і майбутньої першокласниці:

"У молодших класах ми звертали увагу на комфорт дитини, а коли переходили до старших, думали про якість навчання. У попередній школі був плюс – гарні педагоги та дружня атмосфера. Але в старших класах не було ані обладнаних кабінетів, ані професійної спрямованості, ані мотиваційних технологій заохочування для школярів. Коли переходили до "Ранку", нас зачепило, що в закладі введені дисципліни на вибір. Учні самі визначаються з майбутньою професією. А ще, тут навчають базовим принципам фінансової грамотності, юриспруденції, критичному мисленню. Такі навички обов'язково допоможуть в майбутньому".

Якщо батьки визначаються із старшою школою для своєї дитини, то варто звертати увагу на:

 • матеріально-технічну базу;
 • мотиваційні технології заохочування;
 • вивчення додаткових предметів;
 • професійний педагогічний колектив.

Для молодшої доньки жінка визначила такі критерії:

 • перша вчителька - фанатка своєї справи;
 • позитивна, доброзичлива атмосфера;
 • є прогулянки на свіжому повітрі.

Катерина Сергіївна, мати другокласниці:

"Ми шукали школу, у яку дитина буде приходити з радістю і знайшли. Важкі часи для нас настали тоді, коли почалося дистанційне навчання. Справа в тім, що моя донька не сидить у ґаджетах, мультики дивиться лімітовано. І їй було важко спілкуватися через монітор. Для нас онлайн став стресом. Тому, поспілкувавшись із вчителькою, ми знайшли альтернативу. Важливий критерій – це індивідуальний підхід до дитини. Наша вчителька завжди була на зв’язку, давала нам завдання і рекомендації. Тому ми успішно впоралися. А ще в "Ранку" мені подобаються: прогулянки на свіжому повітрі, денний сон, збалансоване харчування".

Для дитини, яка іде в 1 клас, важливо звертати увагу на:

 • індивідуальний підхід;
 • наявність психолога;
 • дисципліну та режим дня;
 • збалансоване харчування;
 • позитивну атмосферу.

Загалом, вирішуючи питання про вибір школи, батькам радять не відкладати на останній момент. Варто вивчити усі важливі моменти заздалегідь. Попереду у дітей важливий і цікавий етап життя.

Нагадаємо, що школа "Ранок" це приватний ліцей у Харкові, який розпочав роботу в 2018 році. За рік функціонування більш ніж удвічі збільшив кількість учнів і здобув популярність. Головна мета школи - виховати лідерські якості. Невелика кількість учнів у класах дозволяє розвинути потенціал кожної дитини. У школі щорічно впроваджуються найновітніші технології викладання, переймається успішний досвід провідних закладів світу. Шкільні класи оснащені сучасним інтерактивним обладнанням.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
933
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація