Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прості правила допоможуть вберегти особисті дані, наголосила урядовиця.

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун повідомила, що в її акаунт в Instagram намагалися увійти невідомі з російської столиці – Москви.

За її словами, все обійшлося, однак довелося змінити пароль і перечитати інформацію про заходи безпеки в Інтернеті. Цими порадами вона вирішила поділитися і з українцями на своїй сторінці у Facebook.

Перше правило – вигадати унікальний та надійний пароль.

"Це означає, що він не може бути однаковим або навіть схожим на паролі, які використовуються для Facebook, Gmail або інших облікових записів. Якщо один з паролів стає відомим хакерам, вони можуть спробувати зламати ваші інші профілі", - йдеться у повідомленні Супрун.

Вчора була спроба увійти в мій акаунт в Instagram...з Москви. Будьте уважними до захисту своїх даних. Про безпеку...

Опубліковано Уляна Супрун Середа, 17 квітня 2019 р.

Також очільниця МОЗу радить налаштувати двофакторну авторизацію, зокрема і в месенджерах, та не заходити на свої облікові записи з чужих гаджетів.

"Якщо ж потрібно це зробити — не забудьте вилогінитися. У випадку, якщо ви все-таки не вийшли зі свого профілю на чужому ґаджеті, це можна зробити дистанційно зі свого пристрою", - додала вона.

Облікові запити, якими ви не користуєтеся, слід видалити взагалі, адже там може бути багато персональної інформації. Гребувати не варто і складними та довгими паролями.

"Часом може здаватися незручним вводити довгі паролі чи двічі підтверджувати, що саме ви заходите на свій профіль. Але такі незручності варті відчуття безпеки та захищеності вашої персональної інформації. У будь-якому разі завжди перевіряйте інформацію навіть якщо вона розміщена на офіційних сторінках. Жертвою взлому сьогодні може стати будь-хто", - підсумувала Супрун.

Нагадаємо,  нещодавно в СБУ заявляли, що російські хакери намагалися атакувати сайти українських ЗМІ. Задум кібератаки цілком ймовірно полягав у створенні максимального суспільного резонансу і негативного інформаційного впливу напередодні проведення виборів президента України. Таких наслідків вдалося запобігти. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції