Як зігрітися взимку, не шкодячи своєму здоров’ю

В офісі або вдома при +25 шансів захворіти удвічі більше, ніж при +18, запевняють медики і просять бути обережними з інфрачервоними обігрівачами.

Уже сьогодні в Україні на декілька градусів холодніше, ніж було напередодні. А синоптики таке незначне похолодання називають тенденцією. У крамницях на обігрівачі вже ажіотаж.

До інфрачервоних обігрівачів українці частіше придивляються. І економні, і зручні - із якого боку не подивишся.

В інструкції до приладу сказано що його можна використовувати не тільки на великих площах, як то супермаркет, цех або вокзал, а й в дитячих кімнатах, дитячих садочка і школах.

У лабораторії Інституту медицини праці не можуть утямити, як один і той самий прилад ефективний і на велетенській площі, і в дитячій кімнаті. Вони розробляли рекомендації для використовування інфрачервоних обігрівачів на промислових об'єктах.

Дійшли висновку, що прилад має бути на відстані 8-ми метрів від голови людини. Під прямими променями, не можна встановлювати робоче місце - небезпечно.

"Це дуже шкідливо, нагріваються тканини голови, тканини мозку. Інтенсивні фотони енергії глибоко проникають у тканини організму і викликають інтенсивне утворення вільних радикалів, які впливають на онкозахворюваність", - зазначають експерти.

Таке тепло ще й може змінювати потік крові і роботу серця.

Обігрівач не можна ставити на підставці перед собою в кімнат. І висоти житлового приміщення замало, щоби вберегтися від випромінювання.

Інфрачервоними приладами науковці рекомендують гріти порожню кімнату - тепло буде за кілька хвилин - а тоді вимикати і робити свої справи.

Медики впевнені, що українці користуються будь якими обігрівачами занадто інтенсивно - особливо після літа. У дитячих садках і школах батьки налякані холодну зимою і скуповують обігрівачі. Насправді +18 - цілком здорова температура. Усе що вище - сушить повітря.

"Пересихає слизова оболонка впершу чергу носоглоткі і інфекція більш вражає людину", - наголошують медики і додають, що в офісі або вдома при +25 шансів захворіти удвічі більше, ніж при +18.

Читайте також:

У МНС розповіли, як вберегтися від переохолодження

Українські електромережі не витримують сучасних приладів

Кияни замерзають у власних квартирах

ВідеоУже сьогодні в Україні на декілька градусів холодніше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: