Як змінилася оцінка діяльності Порошенка серед українців за рік: опитування

За рік чинний президент утратив рейтинг, але випереджає Раду і уряд.

Українці незадоволені роботою Верховної Ради більше, ніж президента Петра Порошенка. 

Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією TNS On-line TRACK. 

Зокрема,  31% опитаних українців вважають дії влади щодо стабілізації ситуації в країні абсолютно незадовільними, ще 28% респондентів переконані, що влада, переважно, не виконує своїх обов'язків, а 37% респондентів вважають, що влада щось робить, але не в повному обсязі і лише 1% опитаних впевнені, що влада повністю виконує покладені на неї функції. 

Крім того, результати дослідження свідчать про те, що з листопада 2014 до квітня 2015 року індекс оцінки діяльності уряду впав удвічі. Так, у квітні лише 8% українців оцінили дії Кабміну задовільно, а 68%  - незадовільно. Експерти пояснюють такі результати низкою прийнятих непопулярних законів, пов'язаних із тарифною політикою держави. 

Водночас, 51% українців абсолютно або скоріше не задоволені діяльністю президента, частка задоволених дорівнює 17%, а індекс оцінки його діяльності з липня 2014 до квітня 2015 року впав лише на 12 пунктів і залишається на рівні нижче середнього. 

Соціологи також нагадують, що під час вступу на посаду як діючого президента Петра Порошенка, так і парламенту, стартовий індекс задоволеності у них був практично на однаковому середньому рівні.

Раніше повідомлялося, що рейтинг підтримки Митного союзу серед українців упав до рекордних показників.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: