Як змінилася оцінка діяльності Порошенка серед українців за рік: опитування

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як змінилася оцінка діяльності Порошенка серед українців за рік: опитування

Українці більше незадоволені роботою парламенту, ніж президента / facebook.com/petroporoshenko

За рік чинний президент утратив рейтинг, але випереджає Раду і уряд.

Українці незадоволені роботою Верховної Ради більше, ніж президента Петра Порошенка. 

Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією TNS On-line TRACK. 

Зокрема,  31% опитаних українців вважають дії влади щодо стабілізації ситуації в країні абсолютно незадовільними, ще 28% респондентів переконані, що влада, переважно, не виконує своїх обов'язків, а 37% респондентів вважають, що влада щось робить, але не в повному обсязі і лише 1% опитаних впевнені, що влада повністю виконує покладені на неї функції. 

Крім того, результати дослідження свідчать про те, що з листопада 2014 до квітня 2015 року індекс оцінки діяльності уряду впав удвічі. Так, у квітні лише 8% українців оцінили дії Кабміну задовільно, а 68%  - незадовільно. Експерти пояснюють такі результати низкою прийнятих непопулярних законів, пов'язаних із тарифною політикою держави. 

Водночас, 51% українців абсолютно або скоріше не задоволені діяльністю президента, частка задоволених дорівнює 17%, а індекс оцінки його діяльності з липня 2014 до квітня 2015 року впав лише на 12 пунктів і залишається на рівні нижче середнього. 

Соціологи також нагадують, що під час вступу на посаду як діючого президента Петра Порошенка, так і парламенту, стартовий індекс задоволеності у них був практично на однаковому середньому рівні.

Раніше повідомлялося, що рейтинг підтримки Митного союзу серед українців упав до рекордних показників.

Наступна публікація