Перейти до змісту
Як змінилося життя журналістки ТСН після збільшення грудей: фінальна серія спецпроєкту "Дайте дві"
  • Кількість переглядів 5071

Набряк після операції може триматися від місяця до пів року.

Пластичними операціями нині нікого не здивуєш. Хтось лягає під ніж хірурга через нещасний випадок, інші прагнуть впоратися з віковими змінами, а хтось шліфує обличчя задля надання йому привабливішої форми. Одними з найбільш популярних є операції зі збільшення грудей. До хірургів зазвичай звертаються жінки, щоб скоригувати груди після пологів.

На операцію зважилася 33-річна журналістка ТСН Наталія Гончарова, мама шестирічної донечки. Своє рішення пояснює тим, що до пологів мала майже другий розмір грудей і її все влаштовувало, але після вигодовування бюст втратив еластичність і пружність. П'ять років вона чекала, що груди повернуться у форму, але дива не сталося. 

У фінальній серії спецпроєкту "Дайте дві" в сюжеті ТСН.19:30 йдеться про життя після пластичної операції - що довелося пережити журналістці після мамопластики та як відбувається реабілітація.

Через дві години після операції журналістка розповідає: тяжко дихати.

Так, наче в мене кріпатура якась після того, як я віджималася, чи просто на мене якась бетонна плита впала
говорить Наталія.

Інші дівчата, які пройшли це, лякали в інтернеті аномальними больовими відчуттями, однак насправді терпіти можна, зізнається журналістка. Важко було лише спати на спині. Перші дні після операції лікарі підіймати руки не радять, щоб імплантат краще зростався з тканинами.

Насправді післяопераційний період легко проходить не у всіх. Є складніші операції, коли відсікають зайву розтягнену тканину, а потім вставляють імплантати - так званий якірний розріз. Він більш травматичний, гоїться довше.

Мені було дуже погано, я блювала. Дуже тяжко відходила. Наркоз мені не підійшов
ділиться післяопераційними спогадами блогерка Анна Алхімова.

Набряк, кажуть медики, може триматися від місяця до пів року. Упродовж місяця потрібно носити компресійну білизну. Також у перші дні після виписки радять більше відпочивати. Після операції журналістці перший час доводилося вживати знеболювальне. За тиждень біль геть минув, каже Наталія. 

Відео "Дайте дві": якою є реабілітація для тих, хто зважився на мамопластику

Життя після пластичної операції. Наша журналістка увесь тиждень розповідала всі "за" та "проти" вставлених силіконових імплантів. Сама пройшла шлях пацієнтки. І вже 2 місяці звикає до нових грудей. Що довелося пережити після операції та якою є реабілітація для тих, хто зважився на мамопластику - чесна розповідь у спецпроєкті "Дайте дві".  

"Дайте дві": якою є реабілітація для тих, хто зважився на мамопластику

За півтора місяця після мамопластики у Наталі відбувся контрольний огляд у лікаря.

Швів абсолютно не видно, вони розташовані якраз в складочці. Розмір наближається до третього
коментує пластичний хірург Дмитро Слосер.

Лікар каже: тримається набряк, груди тверді – не завадить масаж. Можна робити самостійно або записатися до професійного реабілітолога. Наталія обрала друге.

Фахівець їй порадив лікувальну фізкультуру: вправи для зміцнення грудних м'язів і спини, яка тепер може горбитися.

Це все одно вага, яка починає тягнути тіло вниз
зазначає реабілітолог-масажист Олексій Родіонов.

Черговий етап - повернення до спорту. Із цим треба обережно. Починати можна не раніше, ніж за місяць і краще - з ніг, щоби сідниці відповідали грудям. Ті, хто займалися боксом, встановивши штучні груди, у спаринги з партнерами не стають - лише з тренером, аби не дістати удар по грудях, і починають обирати більш безпечні види спорту, наприклад, флай-йогу.

Після операції м'язи атрофуються, і їм треба розповісти заново, що ви ще можете працювати
каже Поліна Рубаненко, тренерка з флай-йоги.

За два місяці, ділиться журналістка, життя стало таким, як було, лише поглядів більше, додалося підписників у соцмережах та довелося витратитися на нові комплекти білизни. У тому, що все пройшло досить легко, є один великий мінус - важко зупинитися.

Насправді я рада, що зробила, ні про що не шкодую. Одна мрія здійснилася. Залишилась інша - повіки підрізати
говорить Наталія.

Нагадаємо:

  • Чим небезпечні операції зі збільшення грудей і як обрати пластичного хірурга, читайте тут.
  • Які бувають імпланти, і чи може це якось вплинути на грудне годування, читайте тут. 
  • Як відбувається психологічна підготовка до збільшення грудей, читайте тут.
  • Скільки коштує мамопластика і що потрібно знати для підготовки перед збільшенням грудей, читайте тут.

Залиште свій коментар