Від 1 грудня змінити мобільного оператора зі збереженням номера можна за 1 день: як це зробити

Автор
Тетяна МележикТетяна Мележик
Дата публікації
Перегляди
2308
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Від 1 грудня змінити мобільного оператора зі збереженням номера можна за 1 день: як це зробити

Зміна оператора мобільного телефона зі збереженням номеру з 1 грудня стає швидшою / Фото: Pexels

Від 1 грудня 2021 року в Україні значно спрощується процедура зміни мобільного оператора зі збереженням номера. Як тепер можна змінити телефонний номер, дізнався ТСН.ua.

Як стверджує Урядовий портал, тепер весь процес займе не більше одного дня. Це значно покращить користувацький досвід та забезпечить зручний перехід від одного мобільного оператора до іншого.

Що робити для зміни мобільного оператора зі збереженням номера

  1. Звернутися з заявою до того оператора, на який ви хочете перейти. Раніше потрібно було писати заяву одразу до двох — попереднього і нового операторів.
  2. Для зміни мобільного оператора зі збереженням номера вас попросять назвати лише свої прізвище, ім’я та по батькові. Раніше для подавання заяви потрібно було прийти до магазину попереднього оператора з паспортом та SIM-картою та пройти процедуру реєстрації на зміну. Опісля повторити її вже в магазині нового оператора.
  3. Щойно заяву буде прийнято, договір з колишньою компанією автоматично розірветься.

Проте варто звернути увагу, що змінити мобільного оператора зі збереженням номера телефона можуть лише абоненти без контракту (за передоплатою).

Нагадаємо, що раніше послуга зміни мобільного оператора зі збереженням номера в Україні займала 3-4 дня. Водночас від 1 травня 2019 року (коли вперше з’явилася ця процедура) було отримано понад 200 тисяч звернень. Проте в 40% випадків заявникам було відмовлено.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2308
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація