Якби не XXI століття, коронавірус сприйняли б як спалах ГРВІ - Комаровський

Якби не XXI століття, коронавірус сприйняли б як спалах ГРВІ - Комаровський

facebook.com/komarovskiynet

Медик зазначає, що коронавірус діагностується за допомогою сучасних технологій, без них, його б лікували, як звичайний грип чи ГРВІ.

Якби коронавірус з'явився раніше XXI століття, то його б сприйняли, як спалах ГРВІ. Адже цей вірус можна діагностувати лише завдяки сучасним технологіям в лабораторіях і шляхом проведення тестів.

Про це розповів відомий лікар-педіатр Євген Комаровський виданню Gordonua.com. 

"Природний вірус вирвався. Він відрізняється високою контагіозністю. На планеті Земля живе 8 млрд людей. У жодного з них немає імунітету. Ну ось, природно, виникає проблема. Причому, напевно, якби це було не XXI століття з соцмережами, з обміном інформацією, з можливістю створення тестів... Адже фактично хвороба, яка діагностується тільки за допомогою лабораторії. Тобто виявляється, що це хвороба, яку, в принципі, діагностувати можна тільки тому, що є сучасні технології. А без цих технологій говорили б, що там ГРЗ, тут ГРЗ, тут шмарклі, ось в цьому році купа (людей, - ред) від грипу повмирали і так далі. А про це б і говорили: про спалах ГРЗ і так далі", - розповів Комаровський.

Також лікар додав, що аналогічно б і лікували пневмонію, до якої призводить коронавірус.

Нагадаємо, раніше лікар Євген Комаровський розповів, як не переплутати коронавірус з ГРВІ.

Генетик розповів про нові штами коронавірусу та колективний імунітет в Україні

Генетик розповів про нові штами коронавірусу та колективний імунітет в Україні
Наступна публікація