"Якби не був президентом, Андрушку відповів би по-іншому" – Зеленський про скандал Мендель та журналіста

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент став на захист своєї прессекретарки.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував ситуацію, коли його прессекретарка Юлія Мендель нібито відштовхнула журналіста "Схем" Сергія Андрушко.

Про це він заявив під час пресмарафону 10 жовтня.

"Я бачив пана Андрушка багато разів. Він журналіст, але мені здається, що він себе поводить не зовсім коректно. По-перше, так себе чоловік не повинен поводити стосовно до жінки. Я пану Андрушко внутрішньо вибачав поведінку стосовно себе. Він здоровий чоловік. Якби я не був президентом, я б йому відповів по-іншому. Він здоровий чоловік – він нападає", – сказав Зеленський

Президент України додав, що завжди просить охорону не чіпати Сергія Андрушка, тому що він "їх задавить і ті почнуть реагувати".

"Я вважаю, що він дуже часто вів себе неетично, мабуть в програмі "Схеми" цього не показували. В момент, коли він не вперше вів себе некоректно, Юлія як прессекретар не мала права так реагувати, але вже була емоційна виснаженість. Вона теж людина, вона не зло, а прессекретар", – зазначив глава держави. 

Нагадаємо, журналіст "Радіо Свобода" Сергій Андрушко хотів поставити Зеленському запитання щодо розслідування програми "Схеми" про главу Офісу президента Андрія Богдана, але Мендель відштовхнула його. Згодом Мендель пояснила, що журналісти не мають порушувати безпеку першої особи, а також повинні "бути цивілізованими".

На тлі цього скандалу інші журналісти почали розповідати історії, як працівники ОП повелися з ними.

Залиште свій коментар

Вибір редакції