Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Які фінансові перспективи очікують Україну - сьогодні у "Право на владу"

Комунальні тарифи зростають, а гривня потроху здає позиції на валютному ринку.

У МВФ задоволені рішенням уряду збільшити тарифи на газ, але надавати довгоочікуваний транш не поспішають – чекають, коли українці отримають платіжки з новими цінами на тепло, щоби переконатись, що український уряд дотримав слова. У прямому ефірі ток-шоу "Право на владу", який  вийде сьогодні о 22:30 на каналі "1+1", обговорюватимуть, які фінансові перспективи очікують Україну і кожного з нас завтра та у найближчі два роки, як високо може стрибнути долар, чи залежить стан української економіки від результату виборів.

Про це у студії "Право на владу" ведучі Наталія Мосейчук та Сергій Іванов говоритимуть із представником Нацбанку Василем Фурманом, депутатами Русланом Демчаком, Олександром Шевченком та Тетяною Остріковою, банкірами Романом Сульжиком, Ігорем Мазепою та експертами.

Нагадаємо, у новому сезоні суспільно-політичне ток-шоу "Право на владу" розширило формат і переїхало до нової студії. Проект фокусуватиметься не тільки на політиці, але і на соціальних темах. В програмі змінено підхід до формування головних учасників ефіру – в ній немає чіткого поділу на політиків та експертів. Тепер в ній 8 рівноцінних дійових осіб. Також змінилися ролі ведучих. Наталія Мосейчук працює з гостями в студії, а Сергій Іванов концентрується на факт-чекінгу висловлювань політиків. В цьому напрямку команда "Право на владу" співпрацює з порталом "Слово і діло". У прямому ефірі ведучий може перервати дискусію, натиснувши на "кнопку брехні", що буде свідчити про те, що обіцянки політика розходяться з його діями.  

Дивіться ток-шоу "Право на владу" щочетверга о 22:30 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції