Які пункти пропуску будуть відкритими та закритими на кордоні України: інтерактивна мапа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від 17 березня призупиниться щонайменше до 3 квітня все пасажирське сполучення.

Державна митна служба підготувала інтерактивну карту, на якій позначені всі закриті і відкриті пункти пропуску на кордонах України.

Червоним кольором позначені закриті, зеленим – відкриті. Окремо позначені пункти, через які призупинене пішохідне сполучення.

Там також пояснили, як можна потрапити до України з сусідніх країн. Вантажних перевезень це не стосується.

  • Як потрапити до України з Польщі?

Лише на автомобілі через ПП "Рава-Руська", ПП "Краківець" та ПП "Ягодин". Літаком, потягом чи автобусом не можна.

  • Як потрапити до України зі Словаччини?

Через автомобільні пункти пропуску, зазначені на карті. Літаком, потягом чи автобусом не можна.

  • Як потрапити до України з Угорщини?

Через автомобільні пункти пропуску, зазначені на карті, а також потягом (до 17 березня), автобусом чи літаком.

  • Як потрапити до України з Молдови?

Через автомобільні пункти пропуску, зазначені на карті, а також потягом чи автобусом. Літаком не можна.

  • Як потрапити до України з Білорусі?

Через автомобільні пункти пропуску, зазначені на карті, а також потягом (до 17 березня), автобусом чи літаком.

  • Як потрапити до України з Румунії?

Через автомобільні пункти пропуску, зазначені на карті, а також потягом, автобусом чи літаком. Зауважте, що автомобільний ПП "Солотвино" закритий.

Плейлист 764 відео Коронавірус в Україні

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараженння на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Коронавірус в Україні

Як відомо, мер Києва Віталій Кличко оголосив, що від 12 березня через коронавірус у столиці запроваджують план протиепідемічних заходів та обмежень, що діятимуть попередньо до кінця березня.

На карантин закриваються дитячі садки та школи. Крім того, буде обмежено проведення масових заходів. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Наразі у Києві на грип та ОРВІ захворіло: дітей– 9 144 (зростання на 3,9%), дорослих – 5 055 осіб (зростання на 2,1%). До медичних закладів шпиталізовано 267 осіб, із них 207 – діти.

Пізніше, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції