Які рослини краще не тримати вдома: топ 7 небезпечних для дітей та тварин рослин з фото

Дата публікації
Перегляди
22к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Які рослини краще не тримати вдома: топ 7 небезпечних для дітей та тварин рослин з фото

Які рослини не можна тримати вдома

Які звичайні кімнатні рослини, наші улюбленці, не можна тримати вдома, бо можна отруїтися, чи отримати якесь ураження - в матеріалі ТСН.ua

Деякі кімнатні рослини, які ми звикли тримати вдома, насправді дуже небезпечні, тому що містять отруту в листах, стеблах чи квітах. Якщо для дорослих вони ще нестановлять значної небезпеки, то там де є діти чи тварини, які полюбляють пробувати все на смак, їх тримати категорично  не можна. А дорослим потрібно бути дуже обережним, бо  під час пересаджування або обрізання сік цих рослин може викликати опік.

Дифенбахія

Така звична рослина зі строкатим листям є однією з небезпечних. Їдкий сік цієї рослини у разі потрапляння в організм негативно впливає на травлення, утруднює дихання. А у разі потрапляння на шкіру може спричинити серйозний опік. 

Дифенбахія

Аглаонема

Рослина дуже подібна до дифенбахії, вони обидві належать до одного сімейства ароїдних, родом з американських тропіків. Тримати вдома цю рослину можна лише в місцях недосяжних для домашніх тварин та дітей. Отрута в стеблах, ягодах роз'їдає слизові оболонки, викликає алергію.

Молочай

Цей представник молочайних рослин небезпечним тим, що  у своєму стеблі містить сік, який у разі потрапляння на слизову оболонку викликає опіки, запаморочення, нудоту.

Молочай

Цикламен

Улюблена усіма квітуча рослина може бути небезпечною. Небезпека знову таки в стеблах та коренях, сік яких може призвести до подразнення слизової оболонки, набряків, болю в горлі, утруднити дихання.

Цикламен

Олеандр

Красиве деревце з квітами насправді є дуже небезпечним, до того ж усі його частини. Куштування листка може призвести до отруєння з летальним результатом, до порушення серцевого ритму. Якщо сік олеандра потрапить в очі, це може привести до сліпоти. Небезпечними навіть є гілки цієї рослини, якщо їх підпалити, дим від них викличе серйозне отруєння. Навіть отрута засохлої рослини є небезпечною. 

Олеандр

Азалія

Ще одна квітуча улюблениця є не менш небезпечною як красивою. Якщо спробувати листок чи ніжну квітку, що запросто можуть зробити маленькі діти, можна відчути сильну печію, потім нудоту та діарею. А якщо вчасно не звернутися до лікаря, отрута спричинить порушення роботи серцево-судинної та нервової систем. У найгіршому випадку рослина може призвести до коми та навіть смерті.

Азалія

Фікус

Представники цього виду є, мабуть, у кожному будинку. Найнебезпечніше м'ясисті сорти рослини, у них більше соку. На шкірі «молочко» викликає роздратування, набряк, у разі потраплянні всередину призводить до запаморочення, нудоти, утрудненості дихання. 

Фікус

Читайте також:

Чому губки для миття посуду різного кольору: ви точно цього не знали

Як почистити гуму ущільнювача пральної машинки від цвілі: бюджетні варіанти

Чим замінити засоби гігієни та побутову хімію в умовах 

Наступна публікація