Який він, полк президента?

Не чоловіки - мрія. Так офіцери рекламують президентський полк. Потрапити сюди може не кожен, а лише ті, що пройшли спеціальний відбір.

Не чоловіки - мрія. Так офіцери рекламують президентський полк. Потрапити сюди може не кожен, а лише ті, що пройшли спеціальний відбір. Причому, перевіряють не лише хлопців, а і їхні родини. Якщо, приміром, батьки розлучені, то потрапити сюди юнак вже не може.

Армія
Архів
До 2010 року українська армія повинна стати професійною
Серед вимог іще зріст (метр вісімдесят - мінімум), ніяких татуювань чи дефектів шкіри, гарна фізична форма. Вища освіта - додаковий плюс. Як і скормність.

Їх збирали по всій Україні. Ті, хто пройшов фейс-контроль, сьогодні складали присягу у присутності президента. Ющенко навідав полк свого імені вперше.

Почесна варта - її також формують із кадрів президентського полку. Туди, кажуть військові, - додатковий конкурс. Хто із сьогоднішніх призовників зустрічатиме королів та президентів, яких приймає глава держави - їхні вихователі визначаться за 2 тижні підготовки.

Втім, президентський полк не виконує функцій президентської обслуги. Це - спецназ: чисельність та особливості підготовки військові не розголошують. Кажуть лише, що навантажень настільки багато, що юнакам у перші 2 місяці навіть забороняють палити.

Ющенко хоче сам, на правах головнокомандувача, вирішувати коли та у який спосіб реформувати армію. А ще - на тих самих правах хоче відновити Національну гвардію.

Відповідний закон вже підготували "Наша Україна - Народна Самооборона" та Блок Юлії Тимошенко. Передбачається, що гвардію сформують на базі внутрішніх військ МВС. І підпорядковуватися вона буде напряму Президенту. Ющенко каже, аби не дозволити політикам використовувати військових. Як сталося, під час захоплення Генпрокуратури навесні.

Колись Національна гвардія в Україні вже була, підпорядковувалася парламенту. Потім контроль за нею перейшов до президента Кучми. Потім народні депутати гвардію розформували. Чи підтримає нову редакцію закону новий склад Верховної ради - ще питання. Навряд чи зосередження контролю над людьми в погонах в одних руках - президентських - сподобається опозиції.

А перевести армію на контракти Ющенко сьогодні пообіцяв у 2010-му році. До того - вирішити питання фінансування. Бо сьогодні тисяча гривень зарплатні навряд чи заманить дужих чоловіків. Навіть, до президентського полку.

ВідеоПрезидентський полк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: